Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jaki telefon za złotówke na abonament

morcin2 21 Sep 2008 15:30 4469 13
    morcin2
    Level 18  
    witam

Tak jak w temacie.
    Jaki proponowalibyście mi zakupić telefon.Telefon ma być do dzwonienia
    w miarę wytrzymały.
    jonas
    Level 19  
    Jakie telefony masz do wyboru - marki, modele?
    morcin2
    Level 18  
    Powiem szczerze że trochę tego jest i nie chce mi sie ich wypisywać.
    andreee
    Level 24  
    podaj chociaz przy jakim abonamencie i jaka siec. na dzien dobry powiem tylko tyle ze jak masz wybierac cos a zlotowke to patrz tylko na nast marki: Nokia, Sony ericsson i Motorola
    jonas
    Level 19  
    Nie kupuj Sagema, Alcatela i innych wynalazków.
    Nie bierz Samsunga E250, wadliwy. Choć za złotówkę pewnie wiele lepszych urządzeń nie będzie.

andreee - znajdzie sensowną Motorolę za złotówkę? Pytam przez ciekawość, słabo znam tę markę.
    pit08
    Level 28  
    Najpierw niech poda sieć i wysokość abonamentu, bez tego można gdybać i gdybać.....
    jonas
    Level 19  
    Przecież napisał, że nie chce mu się ;)
    brofran
    Level 39  
    Podepne sie pod temat - moze i morcin2 skorzysta.
    Chciałbym sie zorientować jakie warunki oferują poszczególne sieci ( wartosci doladowań, okresy aktywności po wyczerpaniu pieniędzy na koncie itp ). Gdzieś było takie zestawienie w sieci - może ktoś wrzuci link ?
    morcin2
    Level 18  
    hi

Nie chce tu nikogo obrażać że nie chce mi sie wypisywać wszystkich telefonów.

Rzeczywiście zapomniałem napisać jaki abonament , chodzi o ten najtańszy za 20 25 złotych.
    Chciałem w sieci PLAY bo tam jest abonament za 20zł wykorzystanie minut to około 60minut.
    euphoria
    Level 10  
    z tego co widzialam tam wlasnie sa calkiem niezle samsungi i lg. tylko nie wiem czy masz przeknanie do tych marek... ale sama propozycja aparatow jest faktycznie ciekawa, lepsza np niz w erze...
    andreee
    Level 24  
    w playu warto zauwazyc ze z paroma wyjatkami daja syf najgorszego gatunku ktorego nie biora inne sieci bo po prostu nie chca psuc sobie opinii badziewiem. Hmm co masz euphoria na myśli piszac niezle szajsungi i o zgrozo LG? ja bym takiego NIEZLEGO chinola nie wzial nawet za darmo bo by mnie oblazlo..... co do motoroli to jakby trafic z tych za zlotowke to bralbym l6- kumpel ma juz dwa lata i jak na razie telefon sie spisuje dobrze, albo k1. Co do brania fona za zete to chyba jedynym madrym wyborem bedzie SE k800i ale znajac zycie kosztuje on pewnie zlotowke przy abonamencie 100zl z umowa na 3 lata, ale z telefonow jakie tam mozna kupic to jest chyba jedyny
    fokus73
    Level 27  
    K800i to akurat jest za 1 zł przy abo "40" więc nie masz racji :) W mixie tez jest za 1 zł z tym że mix już na 3 lata a abo normalnie 24 miesiące. Pozdro

ps. jeszcze jedna sprawa : w Play wszytkie telefony sa w pełni multimedialne z dwoma kamerami (z kilkoma wyjątkami). Zawsze bylem zdziwiony że ludzie brali "boby" bez aparatu w Orange albo Plusie normalnie na umowy dwuletnie !!!
    andreee
    Level 24  
    ale jakie to sa telefony? co z tego ze maja dwie kamery jak zazwyczaj to sa samsungi albo lg od ktorych nalezy trzymac sie z daleka