Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung x520 jak przesłać pliki na komputer

Puszkin997 21 Sep 2008 15:39 2306 0
    Puszkin997
    Level 10  
    Witam.Mam problem z podłączeniem samsunga x520 z komputerem.Po podłączeniu do komputera wykrywa mi go jako "USB Device" po czym instaluje samsung pc studio,ustawiłem w tym programie aby łączył się przez USB ale nie chce się połączyć.Próbowałem wieloma innymi programami i nic.Podejrzewam że muszę mieć sterowniki do samsunga x520 a nie do kabla , dopiero wtedy łączyć się. Sęk w tym że szukałem na elektrodzie sterowników i nie znalazłem do x520(ściągnąłem do x660 ale pisało że nie znaleziono sterowników),na necie pisze że wystarczy program PC studio i że on instaluje sterowniki , ale u mnie on nie łączy się.Na stronie samsunga tez nic nie ma (jedynie PC studio,ale to już mam).Już sam nie wiem co robiĆ z tym złomem jakoś sony ericsson łączył się u mnie bez problemu.Dodam że nie wiem czy mam kabel DSU-6 czy DSU-9 pisze tylko na nim żę jest do SGH D500.Ale skoro go komp wykrył to kabel chyba pasuje.Może prez irdę da się połączyć? bo niektórzy piszą że z drugim telefonem sie nie połaczy ale kompem się połączy a inni że irda tylko do wizytówek.Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.