Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z prędkością wewnętrznegoczytnika kart pamięci

23 Wrz 2008 16:14 964 5
  • Poziom 2  
    Witam,

Mam mały problem z wewnętrznym czytnikiem kart pamięci w mim komputerze. Problem polega na tym że pliki na kartę pamięci kopiują się strasznie wolno dla przykładu 1,5gb około 30-35 minut. Czytnik jest podłączony do płyty głównej do portów usb. Zainstalowałem sterowniki usb 2.0 ale to nie pomaga, ponieważ nawet przed zainstalowaniem tych sterowników szybciej kopiowało mi się przez kabel usb. Nie mam pojęcia czy da się coś z tym zrobić, proszę o jakąkolwiek pomoc
  • Poziom 39  
    Próbowałeś z różnymi kartami pamięci?
  • Poziom 2  
    z kartami SD oryginalne Kingstone i przez kabelek było szybciej niż przez ten czytnik który ma też wyjście usb 2.0 więc powinno działać chyba troche szybciej
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    nie mam pojęcia o co chodzi ale coś się chyba wali na tym forum bo się nie mogę zalogować z poprzedniego konta.

ale nieważne, robiłem tak jak podpowiedziałeś ale raczej nic nie dało, chciałem tak zrobić z wszystkimi rodzajami kart, ale teraz am większy problem. jak podłączam czytnik kart pamięci do płyty usb nie działa mi klawiatura ani myszka (bezprzewodowe podłączane do usb)
  • Poziom 10  
    napiszę dokładnie o co mi chodzi ponieważ teraz jest jeszcze gorzej niż było wcześniej:D

1.Klawiatura+myszka bezprzewodowe zwane dalej "zestawem" (podłączane pod 1 port usb) działają w porządku, chyba że podłącze czytnik kart usb do płyty głównej wtedy przestaje działać i już nic nie da się zrobić

2.Gdy ten "zestaw" podłączę do innego portu usb wyskakuje błąd że urządzenie ma awarię i nie działa przełożę z powrotem tam gdzie była i wszystko jest ok

3.Gdy "zestaw" jest podłączony i dołączę inną myszkę (dodatkową) do innego portu usb wyskakuje błąd instalacji urządzenia, odłączę ją i "zestaw działa ponownie bez problemu.

4.To samo gdy podłączę odtwarzacz mp3 - "zestaw" przestaje działać i odłączenie go tego nie naprawi, bo trzeba restartować komputer

Nie mam pojęcia co z tym cudem zrobić bo czytnik wcześniej działał bez problemu (no może poza tym że strasznie wolno się wszystko kopiowało) a teraz nie działa wcale:cry: może ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić

dodam że wcześniej też miałem problem z tym samym czytnikiem ale sam nie wiem dlaczego zaczął normalnie działać, a nie pamiętam co zrobiłem żeby działało (wiem że podłączałem myszkę przez PS2, ale robiłem to drugi raz i już nie pomogło)