Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TP wymienia modemy. Informacje na ten temat.

Jacek-J129 24 Wrz 2008 18:46 951 2
  • #1 24 Wrz 2008 18:46
    Jacek-J129
    Poziom 16  

Ostatnio odbierając telefon stacjonarny usłyszałem miłą wiadomość ... otóż przedstawiciel Neostrady TP zaproponował mi wymienienie modemu na bezprzewodowy Livebox TP, za jedyne 2,44 zł. Pod modem mogę podłączyć 3 komputery, oraz telefon - wszystko bez kabli.
    Teraz mam pytanie : czy wiecie coś o tym ?, czy tylko kilka osób dostało taki telefon ?.
    Usługa polega na podpisaniu kolejnej umowy początkowo na rok, za 10 zł miesięcznie. Przez pierwsze 2 miesiące opłata wynosi 2,44 zł. Do tego mogę odbierać telewizję.
    Czekam na opinie.

0 2
  • #2 24 Wrz 2008 19:41
    mrbogus
    Poziom 11  

Małe sprostowanie do LB tym co dostajesz w zestawie można podłączyć faktycznie trzy komputery ale tylko jeden bezprzewodowo pozostałe dwa przewodami (USB i ETH), jeżeli masz laptopa z wbudowaną kartą Wi-Fi to też możesz go podłączyć bez problemu. Do telewizji potrzebujesz dodatkowej umowy i wydzierżawionego dekodera podłączanego do LB. Jednak zanim cokolwiek zamówisz sprawdź na infolinii 0800102102 (na zapowiedzi 3) czy u ciebie będzie działała videostrada. Telefon internetowy (voip) też jest oddzielną usługą na którą podpisujesz umowę i wybierasz plan taryfowy.

0
  • #3 24 Wrz 2008 19:57
    przemek20011
    Poziom 15  

LB to jest dziadostwo za kase jaką zapłacisz za dzierżawe opłaty itp to lepiej kupić sobie jakiegoś routera do ADSL-a i przynajmniej zostanie ci jak skończysz umowe z TP.

0