Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instalacja programu zakończona powodzeniem, a programu brak

25 Wrz 2008 11:54 871 2
  • Poziom 21  
    Witam.

Mam pytanie odnośnie kwestii wymienionej w temacie.

Otóż chcę sobie zainstalować jakiś program. Całą instalację przechodzę z powodzeniem, zaznaczam sobie utworzenie skrótu na pulpicie, kończy się prawidłowo instalacja. Chcę odpalić program, a tu lipa. Nie ma ikonki na pulpicie, nie ma nawet nowoutworzonego (teoretycznie) folderu w Program Files.

Wczoraj jeszcze doszedłem do wniosku, że może to w systemie jest tak nakopane i przesiadłem się na drugi system - tam programy instalowało prawidłowo. Ale dzisiaj nie chcą się instalować ani na jednym, ani na drugim systemie.

Nie pokazuje żadnych błędów ani nic tych rzeczy, wszystko przebiega prawidłowo - ale programów i tak nie ma.

Z góry wielkie dzięki za wszelkie pomysły odnośnie tej kwestii.
  • Poziom 13  
    Witam. A po instalacji programu zmienia się wielkość pojemności dysku twardego? Może zmienił się folder docelowy instalacji? I po prostu programy instalują się gdzie indziej a nie w Program Files.
  • Poziom 21  
    Pojemność dysku się nie zmienia, z tego, co zauważyłem, a folder docelowy też nie ma możliwości się sam zmienić - zresztą, obszukałem cały dysk w poszukiwaniu tego folderu, ale ani widu, ani słychu :(

Aha, i zapomniałem dodać, że małe programy (do kilku mega) instalują się bez problemów - natomiast te większe już tak cudują.