Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra G 1.7TD Isuzu - gaśnie.

25 Wrz 2008 19:02 3581 8
  • Specjalista AGD
    Witam,
    Ponieważ od 2 miesięcy silnik był słabiutki to wymieniłem wczoraj czujnik masy powietrza i silnik odżył. Czujnik jest noname za stówkę. Niestety cieszyłem się tylko 2 godz. bo silnik mi zgasł na skrzyżowaniu. Po odpaleniu chwilę jeszcze podziałał i znowu zgasł. Trochę pomęczyłem rozrusznik i udałem się taksówką po stary czujnik. Jak podłączyłem stary to chwilę pokręcił i odpalił. OK pomyślałem i założyłem z powrotem nowy, i odpalił od razu. Pojeździłem tak cały dzień, a dziś znowu zgasł. Podmiana czujnika nic nie dała. Sprawdziłem filtr paliwa - był zalany do połowy jakby nie ciągnęła pompa, wypinałem wtyczki przy pompie itp, bez skutku. Za którymś razem w końcu zaskoczył i na razie jest OK, poza tym, że jeżdżę teraz na starym czujniku. Tak mi się wydaje, że to nie wina czujnika bo z uszkodzonym komputer co najwyżej podaje domyślną mieszankę.
    Co do sprawdzenia następnym razem jak silnik zgaśnie?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Specjalista AGD
    Czy ten sterownik mógł paść na skutek nieoryginalnego czujnika, czy to tylko zbieg okoliczności?

Dodano po 3 [godziny] 11 [minuty]:

Czy to coś takiego?
    Astra G 1.7TD Isuzu - gaśnie.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Specjalista AGD
    Dzisiaj był dzień dobroci dla samochodu. Wymieniłem filtry, płyny, odpowietrzyłem sprzęgło i wymieniłem termostat. Naprawiłem sterownik i okazało się, że Niemiec już go naprawiał wcześniej. Dzięki za pomoc
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 33  
    Niemiaszki nie potrafią naprawiać, wymieniają tylko.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    elektrit napisał:
    jpserwis napisał:
    okazało się, że Niemiec już go naprawiał wcześniej.

Absolutnie go nie naprawiałem!

Kruca, 99,9% userów na forum nie zatrybi o co chodzi :)
  • Moderator Samochody
    goldwinger napisał:
    Kruca, 99,9% userów na forum nie zatrybi o co chodzi :)

Należe do tych 0,1% :D