Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iPhone 3G nieaktywowany - relock

thorin_b 25 Wrz 2008 22:36 2431 17
  • #1 25 Wrz 2008 22:36
    thorin_b
    Poziom 1  

Witam wszystkich.

Wlasnie dotarl do mnie iPhone 3G zakupiony w sieci Era. Nie zostal on jeszcze aktywowany. Nie mam pojecia, jak zmusic go do pracy w sieci PlusGSM. Czytalem, ze mozna zrobic relock na plusa, ale nie wiem, jak sie za to zabrac.
    Jesli ktos moglby mi pomoc bylbym bardzo wdzieczny.

0 17
  • #2 26 Wrz 2008 17:38
    lfanek
    Poziom 26  

Nie ma czegos takiego. Masz go z ery to ma locka na ere i tyle. Rozpakuj I baw sie bo jest czym ;-)

0
  • #3 26 Wrz 2008 18:47
    wiśniowy18
    Poziom 33  

lfanek napisał:
    Nie ma czegos takiego. Masz go z ery to ma locka na ere i tyle. Rozpakuj I baw sie bo jest czym ;-)

Mylisz się kolego, jeśli jest to nieaktywowana sztuka to można zrobić relocka na dowolną sieć :wink: Jeżeli ten iPhone jest z ery to może lepiej kupić kod żeby go odblokować, bo z tej sieci są dostępne do kupienia kody.

0
  • #4 26 Wrz 2008 20:52
    morgan_exe
    Spec od GSM

@lfanek: da sie relock zrobic na nieaktywowanych sztukach z Orange i Ery, ale nei na wszystkich ;)

pozdr

0
  • #5 26 Wrz 2008 21:37
    Cyborg_3D
    Poziom 21  

Z własnego doświadczenia wiem, że 'turbo-simy' bez problemu odblokowują iPhone. :-) Ale nie wiem dokladnie jak jest z iPhone 3G. Jak mialem jeszcze zwykla wersje iPhone to dzialało bez problemu pod każdą siecią.

Pozdrawiam.

0
  • #6 26 Wrz 2008 22:35
    pit08
    Poziom 28  

Tak odblokowują fajnie, działa 4h i przestaje, a potem na dodatek nie możesz wyjąć turboshita ze slotu bo sie blokuje....

0
  • #7 26 Wrz 2008 22:40
    krzychoo89
    Poziom 13  

Troche offtopic, ale...

Zauwazcie jak niektorzy ludzie sie bali, ze pracy nie beda mieli, ze przyscy przejda na x-simy. Ale szczerze mowiac nie wydaje mi sie zeby duzo ludzi tego uzywalo, jedynie z koniecznosci jesli nie da sie w danym momencie sciagnac locka z danego telefonu. Mimo wszystko duzo lepiej pozbyc sie programowo i miec to z glowy...

O klopotach z x-simami wogole nie bede wspominal bo to juz totalna klapa ;)

0
  • #8 27 Wrz 2008 10:45
    Cyborg_3D
    Poziom 21  

pit08 napisał:
    Tak odblokowują fajnie, działa 4h i przestaje, a potem na dodatek nie możesz wyjąć turboshita ze slotu bo sie blokuje....

Ja niestety, nie miałem tego iPhone zbyt długo. Tylko dwa dni. I przez ten czas turbosim sobie radził. Ale masz rację. Były problemy z wyjęciem go ze slotu. Ale innej możliwości na zdjęcie simlocka nie miałem. :(

Pozdrawiam i dziękuję za informacje na temat turbo-simów.

0
  • #9 27 Wrz 2008 12:28
    mmaacckkii
    Poziom 12  

3g mozna odblokować bez problemu , tylko nie turbo simem , x-simem , uniwersalsimem ale trzeba kupić Yessim zaprogramować firmware karty oprogramowaniem do Iphona i śmiga bez problemu warynkiem jest zeby karta sim miała włączony Pin i to wszystko :)

0
  • #10 27 Wrz 2008 13:54
    kubi_b
    Poziom 17  

juz sprzedalem kilka sztuk Alpha x-sim i jeszcze zaden klient nie wrocil i sie nie skarzyl :)

0
  • #11 27 Wrz 2008 15:21
    servisGSM_konrad
    Poziom 18  

kubi_b napisał:
    juz sprzedalem kilka sztuk Alpha x-sim i jeszcze zaden klient nie wrocil i sie nie skarzyl :)

Pod Iphona 3G ?

0
  • #12 26 Paź 2008 08:31
    jcsjacekj
    Poziom 9  

pit08 napisał:

Witam.

Dostalem do sprawdzenia uzywanego Iphona 3G. Wlozylem karte plusa + Alpha X-SIM 2.
    I zrobilo mi sie tak jak napisales.

Jakie mam opcje ?

P.S.
    Kupilem iPhona z drugiej reki (lombard), nie wiem w jakiej sieci byl aktywowany i gdzie kupiony ... :(

0
  • #13 26 Paź 2008 08:49
    _Glowart_
    Poziom 24  

Ja ostatnio probowalem yessimem z orange iphona 3g odblokowac. Mimo wgrywania roznych wersji firmware do karty, kombinowania z ustawieniami samej karty nic z tego nie wyszlo a prawie mialem zawal jak mi sie zablokowala karta w slocie i z godzine walczylem zeby ja wyciagnac nie rozkrecajac telefonu bo byl swierzo kupiony a klijent by mi chyba cos zrobil.

0
  • #14 26 Paź 2008 19:41
    szpilers
    Poziom 22  

krzychoo89 napisał:
    Troche offtopic, ale...

Zauwazcie jak niektorzy ludzie sie bali, ze pracy nie beda mieli, ze przyscy przejda na x-simy. Ale szczerze mowiac nie wydaje mi sie zeby duzo ludzi tego uzywalo, jedynie z koniecznosci jesli nie da sie w danym momencie sciagnac locka z danego telefonu. Mimo wszystko duzo lepiej pozbyc sie programowo i miec to z glowy...

O klopotach z x-simami wogole nie bede wspominal bo to juz totalna klapa ;)

ja osobiscie nie rozumiem serwisow polecajacych to dziadostwo, no ale sa punkty ktore wola sprzedac badziew niz powiedziec"nie umiem" lub "nie ma takiej mozliwosci"

0
  • #15 27 Paź 2008 00:31
    Apollo-SERWIS
    Poziom 22  

Glowart przy iPhone 3G rob soft na 2.1, wylacz 3G, zaprogramuj yessim na Boos, i patch 1, reszte zostaw jak jest. Smiga na 100% zrobilem juz 9 sztuk i zamowilem kolejna paczke yessimow.

wisniowy18 - ciekawe skad ty te kody masz.. albo tylko mowisz ze masz..

0
  • #16 27 Paź 2008 12:36
    archi3
    Poziom 31  

Cytat:

wisniowy18 - ciekawe skad ty te kody masz.. albo tylko mowisz ze masz..

EuroTrade jak to skad np w bestgsmie mozna zakupic(wiem ze cholernie drogo i sie nie oplaca ale to tylko przyklady). Jakby co i ja jakies tam znajde...

0
  • #17 27 Paź 2008 13:28
    Apollo-SERWIS
    Poziom 22  

W bestgsmie nie ma od dawna. Na dzien dzisiejszy nie ma opcji z tego co mi wiadomo.

A wisniowy18 mial mi zalatwic kod, a skonczyl sie na tym ze na drugi dzien mnie bez powodu zwyzywal i powiedzial ze nie zalatwi, wiec uwazam ze nie ma..

0
  • #18 27 Paź 2008 15:08
    Artech
    VIP Zasłużony dla elektroda

Temat zamykam zbędne pyskówki.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo