Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG i900 OMNIA - simlock

26 Wrz 2008 20:23 17922 10
  • Poziom 10  
    mozna to zrobic ask na rpl do samsunga ewentualnie ust chyba cos wypuscil ze mozna go zdjac a jak nie to moze przez imei zalezy jaka masz siec.
    jak chcesz ask na rpl
    albo via imei pisz do mnie na priva
  • Warunkowo odblokowany
    @zetmengsm - że co?

Żaden box na świecie nie obsluguje do dziś i900 unlocka, jedyna opcja to po imei.

ps. ASK na RPL naprawia IMEI tylko :D
  • Poziom 18  
    Nie masz racji. SPT usuwa simlocki z i900 właśnie przez ASK>RPL. Sprawdzone na kilku sztukach.
  • Poziom 29  
    dokładnie mozna to zrobić po usb, ask>rpl poprzez klienta online trzeba oczywiście wykupić kredyty
  • Poziom 11  
    witam!
    jest już jakaś wzmianka? można to robić czymś innym, po za tym co opisujecie?
  • Warunkowo odblokowany
    sorka, zwracam honor. Nie tylko SPT via RPL = napewno nie w domu za darmo !!!!!!!!!!!!!!!!.
  • Poziom 1  
    skoro nie mozna tego zrobic w domu to skad sa w necie takie oto ogloszenia np SIMLOCK SAMSUNG PLUS I900 omnia KODEM CAŁA POLSKA

Link
  • Poziom 12  
    Jak masz kod to możesz rozblokować gdziekolwiek chcesz :) Tylko trzeba go najpierw kupić...
  • Poziom 22  
    hejka .Probuje zczytac kody przez ust pro 2 mam taki komunikat Failed to read data, Try again!
    Operation failed due to an error!

Czyli ci nie pojdzie przez ust pro2?

To czym tyszyc smoka w tym modelu i900.
  • Poziom 32  
    konrdzik napisał:
    hejka .Probuje zczytac kody przez ust pro 2 mam taki komunikat Failed to read data, Try again!
    Operation failed due to an error!

Czyli ci nie pojdzie przez ust pro2?

To czym tyszyc smoka w tym modelu i900.

tak jak wyżej koledzy piszą, kody. Zapytaj @szpilers on ci zrobi szybko :)