Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

navi philips carin + adapter + clarion vrx633 (vdo mr6000)

oli 27 Wrz 2008 02:57 1883 2
  • #1 27 Wrz 2008 02:57
    oli
    Poziom 10  

witam posiadam komplecik w postaci czytnika navi philips carin do tego dlugim kablem z wtykiem mitsumi ( jak w monitorze vdo) jest podlacozna przejsciowka (adapter) z ktorego to dwa kable (din8 oraz uni link jak w alpine lub sony) do monitora oraz jeden cieniutki pojedynczy bialo brazawy kabalek...ktory nie wiem do czego jest..??? dajac w monitorze na rgb mam oraz z navi z tym ze strzelajac pilotem w ekran nic sie nie dzieje tak samo strzelajac z navi tez nie znaika napis informacyjny oraz ikonka OK czy ktos wie jak to uruchomic i rozpracowc? ktos ma moze intrukcje lub opis zlacz w tej navi carin? sa dwie wtyczki starszy system (pozniej byly juz na iso) na navi nie ma konkretnego oznaczenia nie jest to ten czytnik 1 din tylko taki wiekszy montowany do bagaznika

0 2
  • #3 19 Paź 2008 16:10
    oli
    Poziom 10  

widze ze u Ciebie klikajac w wyborze zrodla na navi masz navi a z tego co ja pamietam to musialem dac na rgb i wtedy mialem navi tez masz taka mala czarna puszeczka ktora podpina sie zloczem jak w zmieniarce sony / alpine i din-em8 do radia a z drugiej strony jest to wejscie mitsumi jak w navi vdo? pozdr.

0
  Szukaj w 5mln produktów