Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N95 nie startuje

27 Wrz 2008 11:38 1424 3
  • Poziom 10  
    Po włączeniu pojawia sie napis Nokia, wibracja , potem jasny ekran.
    Zrobiłem format karty, wyjąłem baterie, kartę tel. różne kombinacje i nic. Czy ktos w przystepny sposób powie mi co robić, pogodziłem sie juz ze strata tego co na telefonie, wiec mogę przywrócic ustawienia fabryczne, czy tez wgrac nowu soft ! Choc przyznam sieże nie robiłem kopii tel i duzo waznych danych stracę ( telefon uzywam w firmie), może mozna tego uniknąć.
    Stało sie to przy instalacji nowej wersji google earth, przy wyjetej karcie pamięci ( moze to ważne) , telefon sam sie zrestartował i potej juz wiecie...
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Zanieś do jakiegoś komisu niech jafen najlepiej wgrają te sama wersje sw która miałeś ale sam mcu i pm.. dane nie powinny zostać usunięte..oczywiście żadnych resetów jeżeli niechcesz nic stracić.. a jeśli już decyzja o formacie to na wyłączonym tel wciśnij jednocześnie... * 3 i zielona słuchawką,trzymając te klawisze włącz tel i nie puszczaj przez 15sec.
  • Poziom 10  
    Serdecznie dziekuję. Pewnie komis bedzie najlepszym rozwiazaniem.
    Czy jest pewność że wgrywająć tę sama wersja softu ( miałem 15.cos tam cos tam, a więc starszą) zachowam dane telefonu a przede wszystkim ksiazke telefoniczną ( mój ogromny błąd że nie umieszczałem ich na karcie sim)? Pierwotnie miałem fabrycznie wersje softu 12. cos tam coś tam i sam wgrałem sobie ok roku temu wersję wyższą i teraz pytanie do której wersji wróci tel jesli zrobie twardy format?
    Wiem ponieważ przeszukałem net że są programy które moga "postawić " mój tel . I teraz pytanie - Czy którys program polecisz? Czy moge skorzystac z tych programów przez kabel usb czy tylko przez kabel serwisowy RJ48 10-pinowy MT BOX / GTI. Cztamjaky to da mi cos więcej niż przywrócenie ustawien fabrycznych , i jesli fabryczne to jakie v12 czy 15?
    Proszę o pomoc, kilka wątków jest podobnych jednak język jakim sie tam posługuja rozmówcy jest dla mnie niezrozumiały, hermetyczny.
    Czy mógłbyś mi wyjasnic skróty które uzyłeś w twoim poscie?
    Sorki ze taki mamolny jestem lubie sam radzić sobie jesli to mozliwe przy czyjejs pomocy a isam staram sie pomagać kiedy potrafię. Z góry dziekuje

Dodano po 1 [godziny] 36 [minuty]:

ok pogrzebałem w necie i znam juz znaczenia skrótów zrozumiałem też w jaki sposób wgrać "stary" soft żeby uratować dane ( mieszkam w malutkim miasteczku i z serwisem nie bedzie łatwo), pozostaja pytania o mozliwość samodzielnego wykonania tej operacji?

Dodano po 1 [godziny] 8 [minuty]:

ok poddałem sie i zrobiłem restart trudno za głupote ( brak kopii) trzeba płacić, bałem się że w serwisie coś jeszcze bardziej s....zepsują. Natomiast odpowiedz na pytania przeczytam z zainteresowaniem!
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Jeśli wgrasz samo mcu mt-boxem kablem 10pin bez resetów dane powinny zostać zachowane,oczywiście mcu w wersji tej samej która jest w telefonie.