Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LCD Panasonic TX-26LE7P Chass GLP21M nie ma sygnalu antenowe

Andrzej Wilk 27 Wrz 2008 16:15 1262 3
  • #1 27 Wrz 2008 16:15
    Andrzej Wilk
    Poziom 11  

Witam wszystkich! Mam problem z tym LCD (15 miesieczny).Nie odbiera sygnalu z kabla antenowego(czarny obraz bez fonii ),chociaz wyswietla nazwe kanalu i stacji wczesniej zaprogramowanych.Sprawdzalem podlaczajac inny TV pod ten kabel ,wszystko jest OK. Natomiast ten odbiornik "chodzi" przez wejscie AV1-tam mam podlaczony tuner SAT i wszystko w normalnie odbiera. Natomiast wejscie AV2 odbiera tylko bialo-czarno ,obojetnie co tam podlacze czy DVD odtwarzacz czy magnetowid lub SAT.Nigdy nie naprawialem LCD ale kineskopowki i monitory dla moich potrzeb prywatnie udalo mi sie naprawic.Mysle ze poleciala glowica w.cz. Ile kosztuje ew.taka glowica do tego typu? prosze o pomoc od czego powinienem zaczac! z gory dziekuje

0 3
  • #2 27 Wrz 2008 16:29
    auto.nomiczny
    Troll forumowy

Andrzej Wilk napisał:
    Mysle ze poleciala glowica w.cz.

Myślenie zostaw fachowcom. Tv 15 miesięcy to ma jeszcze gwarancje.

0
  • #3 27 Wrz 2008 16:37
    Andrzej Wilk
    Poziom 11  

dzieki za zinteresowanie ! ale gwarancje mam na rok tylko i jeszcze nie podsteplowana .Rachunek kupna w MediaMarkt oczywiscie mam.Pozdrowka

0
  • #4 28 Wrz 2008 07:34
    unimar
    Poziom 20  

Jeżeli masz rachunek to każdy serwis Panasonic zrobi Ci to na gwarancji(24 miesiące od daty zakupu).A jeśli chodzi o wejście AV2 to masz na bank ustawione S-wideo .

0
  Szukaj w 5mln produktów