Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kamerka A4Tech - instalacja

Pico77 28 Wrz 2008 15:01 984 0
 • #1 28 Wrz 2008 15:01
  Pico77
  Poziom 1  

  Witam.

  Wczoraj zakupiłem kamerkę A4Tech PK-335.
  Link

  I próbowałem ją zainstalować działając wedle instrukcji. Ale nie działa. Próbowałem też odwrotnie, w różnej kolejności i też nic z tego. "Na nowo" instalowałem też stery do płyty głównej, "na nowo" instalowałem usb 2.0 i nic nie pomaga. ZAWSZE jest tak, że na pasku, przy zegarku wyskakuje ikonka "kontrolerów uniwersalnej magistarli szeregowej" (taki trój-rozgałęźnik) a obok ikonka poszukiwania zmian sprzętu. No i czy sterowniki są wpierw zainstalowane czy też nie to zawsze wychodzi na to, że w "Menedżerze urządzeń", w ""kontrolerach uniwersalnej magistarli szeregowej" są DWA "nieznane urządzenia" po włożeniu kabla kamerki do któregokolwiek wejścia USB. A wejść USB mam 6 i wszystkie są na 99% sprawne, ponieważ czy to podpinając cyfrówkę czy to podpinając drukarkę czy inną rzecz.. Zawsze wszystko działało. I kiedyś też podłączałem inną kamerkę, normalnie ją instalując. Działała bezproblemowo.
  Co ciekawe gdy stery nie są zainstalowane i kamerka nie jest podpięta (w ogóle pod 6 wejść usb nie jest nic podpięte) i wchodzę w "Menedżer urządzeń" i klikam na "Skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu" to... znajduje mi "Nieznane urządzenie" na USB, lol.

  Tak więc czy to instalując stery z płytki dołączonej do kamerki czy ściągając stery do tej kamerki z netu - nic nie działa.


  Proszę o pomoc, z góry dzięki.

  Szymon


  P.S. Posiadam Windows XP (sp3, choć do wczoraj sp2, myślałem, że zmiana jakkolwiek pomoże...).
  I na dodatek instalowałem tą kamerkę pod laptopa z Windows Vista i od razu normalnie śmigała...

  Moderowany przez marek216:

  W temacie nie używamy słowa "problem" - regulamin.

 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME