Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dogrzewanie D3WZ hydronic

Krzysio4 09 Cze 2011 21:22 100039 99
    vinnie80
    Poziom 9  
    Witam,czy może mi powiedzieć co może być przyczyną tego że słychać cykanie gdzieś z okolicy za zegarami? zanim przestał mi startować dogrzewacz tego nie było no i pompka przestała chodzić(na krótko podpięta pod aku jest ok)a piecyk ani mru mru,poszperałem troche ale nie moge znaleść odpowiedzi na moje pytania,to cykanie jakby przekażnika mnie nurtuje najbardziej,narazie jest ciepło wiec ok ale zima będzie nim sie obejrzymy,jeśli ktoś coś przypuszcza to z góry dzięki wielkie:D
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
    vinnie80
    Poziom 9  
    Zworke wstawiałem bo dogrzewacz padł ale niemam czasu narazie pożądnie sie za niego zabrać,może na urlopie już niebawem?he he i w sumie niewiem od czego zacząć :( ale forum jest bogate i sie pewnie dowiem.
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
    maciek bogatynia
    Poziom 14  
    Ogrzewanie D5WZ nr.252163 czy wyjęcie wtyczki kasuje błędy jak w D3W oraz czy jest sterowane po Can.
    vinnie80
    Poziom 9  
    Z tego co mi się wydaje to wyciągnięcie wtyczki w D3 nic nie daje i nie kasuje błędów,to tak jakby odłączyć aku ale mogę sie mylić,co do D5 niemam pojęcia
    142536damian
    Poziom 9  
    Witam!
    Posiadam Ford galaxy 2002r. 1.9tdi klimatronik. Mam problem bo nie działa dogrzewacz.
    wydaje mi się ze ktoś go wyłączył i teraz chciałbym go włączyć tylko nie wiem jak to zrobić proszę o pomoc
    Jest jeszcze jeden problem bowiem silnik bardzo wolno się nagrzewa po 30 km wskazówka jest na 60 przy -10'C. Termostat wymieniony. Przystawiona jest nawet trochę chłodnica ale nic to nie daje w samochodzie zimno jak nie wiem
    Pozdrawiam!!!
    vinnie80
    Poziom 9  
    Witam,w sumie to sie powinien sam automatycznie załanczać przy tych temp,rozumiem że niema żadnego ukrytego włącznika który ktoś zrobił jakimś domowym sposobem,najpewniej będzie chyba podjechać do kogoś kto się zna natym i rozumiem co to znaczy zimno w aucie bo przerabiałem to w zeszłym roku :)kupując Galaxego nie wiedziałem nawet o istnieniu czegoś takiego dogrzewacz i dotarło domnie dopiero gdy spadły temperatury ;P powodzenia
    eskimos16
    Poziom 10  
    też mam takie problem z Ford galaxy
    Rafi99
    Poziom 11  
    Powodem nie włączającego się dogrzewacza może być: kilkukrotnie nieududana próba uruchomienia wówczas zostanie zablokowane urządzenie.Powodem może być świeca,sitko,pompka ....Najlepiej podłączyć tester i odczytać błędy.
    mot_cez
    Poziom 12  
    Witam.
    Proponuję zajrzeć do pieca i sprawdzić świece żarową.
    Zazwyczaj ona się przepala,wtedy nie startuje piec.