Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Automapa 5.05 i punkty POI

darotczew 28 Wrz 2008 17:30 7806 1
  • #1 28 Wrz 2008 17:30
    darotczew
    Poziom 14  

Kurcze ja mam problemy z punktami poi. Jak dodaje je w poi/zarządzanie i dodaj z pliku to na mapie mam same niebieskie kropki. Gdy w zakładce poi/ostrzeżenia to nie mogę zaznaczyć pierwszej budki bo jest nie aktywna. W folderze Automapa EU dodałem dwa liki Icons i Voices i dalej to samo. Bardzo proszę jeżeli ktoś wie jak rozwiązać ten problem to bardzo bym prosił o pomoc. W folderze który ściągnołem jest pełno podfolderów np. dziury drogowe czy fotoradary przenośne a gdy do nich wejdę są w każdym cztery pliki: dziury w jezdni.bpm, dziury w jezdni.poi , dziury w jezdni.waw i czwarty jest dziury w jezdni.poipts i nie wiem co z tym ostatnim zrobić.

0 1
  • #2 29 Wrz 2008 15:31
    szczepan99
    Poziom 12  

1. Skopiować dziury w jezdni.bpm do folderu Automapa EU\Icons (jeśli nie istnieje taki folder to należy go utworzyć)
    2. Skopiować dziury w jezdni.waw do folderu Automapa EU\Voices(jeśli nie istnieje taki folder to należy go utworzyć)
    3. Skopiować Obydwa pliki (np. dziury w jezdni.poi oraz dziury w jezdni.poipts ) do urządzenia.
    4. Oba pliki danej kategorii wgrać do AM funkcją "dodaj z pliku"

Trzeba też pamiętać, że:
    -nazwa pliku ikony i głosu musi być identyczna jak nazwy plików z których dodajesz POI.
    -Jeśli masz automapę w innym folderze niż Automapa EU to foldery Voices i Icons tworzysz w folderze Twojej Automapy.

0