Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor LCD 32cale

Kacza82 29 Wrz 2008 14:27 11976 6
  • #1 29 Wrz 2008 14:27
    Kacza82
    Poziom 13  

Jaki telewizor LCD kupić. MA być 32 cale, niedrogi, z przyzwoitymi parametrami. Cena ~1600zl.
    Co polecacie, i na co należy zwracać uwagę.
    Z opnie skłaniałbym się do zakupu Samsunga LE32S62B. Na jakie modele samsunga należy uważać?

• #2 29 Wrz 2008 14:45
    bruns
    Poziom 30  

Też bym chciał do komputera monitor 32" bo jestem dalekowidzem i z bliska małych literek nie widzę . Mam TV29" samsunga , ale do komputera monitor 32" to było by coś !

• #3 29 Wrz 2008 15:55
    basstec
    Poziom 34  

Sharp 32D44E albo ad5 - jak w reklamie, prawdziwy japonczyk :) Sam mam sharpa i jestem bardziej niz zadowolony. Zalezy czego szukasz, ma robic wrazenie ale wkurzac na dluzsza mete czy byc przyjemny w ogladaniu? Ja kupilem sharpa ze wzgledu na naturalne kolory i jego nie natarczywosc, bardzo dobre formatowanie. Samsungi jak ogladam to mnie oczy bola, juz chyba LG bym wolal od biedy. Moze cos z jvc poszukaj albo toshibe...

Pozdrawiam

• #5 01 Paź 2008 11:49
    Jj1961
    Poziom 20  

Ten model Samsunga który tak ci się spodobał jest juz na dzis starym modelem i nigdy nie był najwyższych lotów.

• #6 01 Paź 2008 16:15
    satgal
    Poziom 40  

Samsung LCD to zawsze były problemy ze słabiutkimi głośnikami zamontowanymi w nim.

• #7 01 Paź 2008 17:05
    polkos
    Poziom 17  

Kacza82 napisał:
    Jaki telewizor LCD kupić. MA być 32 cale, niedrogi, z przyzwoitymi parametrami. Cena ~1600zl.
    Co polecacie, i na co należy zwracać uwagę.
    Z opnie skłaniałbym się do zakupu Samsunga LE32S62B. Na jakie modele samsunga należy uważać?

"S" raczej odpuść a poszukaj "R"-ki np le32R81 lub le32R82 starsze modele ale na wyprzedażach mogą chodzić w dobrych cenach .Niestety nowsze modele nie mieszczą się w tym przedziale cenowym , zresztą popatrz a może Ci się uda , te modele to np. LE32A551 lub le32A656-jak dobrze pamiętam. Uważać trzeba jak w każdym tv na modele uszkodzone i to bez różnicy na markę. Bajki można opowiadać , że są takie firmy co się nie psują - w dużej mierze to kwestia szczęścia.

Dodano po 2 [minuty]:

bruns napisał:
    Też bym chciał do komputera monitor 32" bo jestem dalekowidzem i z bliska małych literek nie widzę . Mam TV29" samsunga , ale do komputera monitor 32" to było by coś !

To raczej coś z Full HD? Samsung LE32A551, Sharp LC32X20E to z tych tańszych

Dodano po 1 [minuty]:

basstec napisał:
    Sharp 32D44E albo ad5 - jak w reklamie, prawdziwy japonczyk :) Sam mam sharpa i jestem bardziej niz zadowolony. Zalezy czego szukasz, ma robic wrazenie ale wkurzac na dluzsza mete czy byc przyjemny w ogladaniu? Ja kupilem sharpa ze wzgledu na naturalne kolory i jego nie natarczywosc, bardzo dobre formatowanie. Samsungi jak ogladam to mnie oczy bola, juz chyba LG bym wolal od biedy. Moze cos z jvc poszukaj albo toshibe...

Pozdrawiam

Japonczyk to matryca a TV nie są składane w Japoni

Dodano po 1 [minuty]:

satgal napisał:
    Samsung LCD to zawsze były problemy ze słabiutkimi głośnikami zamontowanymi w nim.

Dla zwykłego użytkownika wystarczą a wymagający jak w większości tv będzie musiał "wyciągnąć" dzwięk na kino domowe, itd.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME