Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zawieszające się okna XP SP3.

29 Wrz 2008 18:19 924 2
 • Poziom 12  
  Witam mam dziwny problem. mianowicie po formatowaniu dysku wgrałem Windows XP SP3. Niestety system pracuje bardzo niestabilnie. Tzn jakby zawieszał się na okienkach. np przy otwarciu menadżera urządzeń nie reaguje na kliknięcia jakby te okienko było nieaktywne. To samo dzieje się np po otwarciu strony internetowej w przeglądarce nie działają jakby żadne linki..
  Przywraca to dopiero kombinacja klawiszy alt tab jakby przy zmianie okien. Co może być tego powodem? Wykluczam wirusy itp bo świeży system. Przedtem miałem Win98 na nim.

  Gdy w tym momencie patrzę na menadżer procesów nic nie obciąża procesora ani pamięci. Po zamknięciu menadżera procesów okno znów jest jak dyby nigdy nic aktywne. Jest to zwykły goły system bez żadnego antywirusa czy programów oprócz Firefox i Office. Wgrane tylko sterowniki pod AGP audio i grafikę.


  Już trochę komputerów zjadłem tak sobie myślę czy nie jest to wina FSB pamięci RAM. ponieważ w tej płycie głównej mogę ustawić tylko max szynę na ram 100/133 a wiec działa to jak SDRAM. Ale co mam zrobić?
  Komputer to:
  płyta główna ECS K7S5A
  AMD Duron 950
  pamięć DDR1 512
  grafika 64mb GeForce
 • Poziom 19  
  Witam.
  Dołączam się do tematu. Ja mam to samo tylko, że u mnie nie działa dodatkowo opcja przeciągnij i puść, czyli nie mogę przenosić ikon ani kopiować tą metodą.
 • Poziom 12  
  glupi dziecinny blad . uszkodzona myszka, zblokowany klawisz myszy.. :/