Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hormann pilot z bialymi przyciskami

29 Wrz 2008 20:49 3474 7
  • Poziom 14  
    naped bramy ecomatic
    pilot z bialymi przyciskami
    co to za pilot - można dostac pilota z szarymi, zielonymi, niebieskimi przyciskami ale nie z bialymi
  • Poziom 24  
    Witam.Jak można to strzel fotkę tego pilota to powiem co to jest,sprawdź czy na zewnątrz lub wewnątrz napędu nie jest zainstalowane jakieś obce radio.
  • Poziom 14  
    nie ma obcego radia
    przyciski na pewno białe
    zielone 27 mhz
    niebieskie 868 mhz
    332 mhz ??????? może to to
    pilot wygląda jak niebieski
  • Poziom 24  
    Hormann nigdy nie miał pilotów z białymi przyciskami (proszę o zdjęcie pilota)Do napędu ecomatic hormann dawał piloty srebrno szare z jasno szarymi przyciskami.(433mhz)
  • Poziom 14  
    Foto nie zrobię bo nie mam aktualnie czym.

Obejrzałem jeszcze raz tego pilota i co do koloru obudowy mogę się z Tobą zgodzić jeśli w ogóle ma to jakieś znaczenie - pisząc niezbyt precyzyjnie "jak niebieski" miałem na myśli kształt obudowy.
    Natomiast co do koloru przycisków coś w nich szarego jest co zostało przez mnie źle zinterpretowane jako ślady użytkowania - chociaż naprawdę trzeba by było "przymknąć jedno oko" żeby powiedzieć że to kolor jasno szary ale widocznie tak jest.
    Gdzie takie piloty dostane.
  • Poziom 24  
    Najszybciej u przedstawiciela firmy Hormann kosz ok 130 pln(+-)20pln.Przesyłam ci fotkę starego typu pilota czy to coś takiego?
  • Poziom 14  
    O połowę mniejszy i z 4 przyciskami.
    Kolor przycisków identyczny.
    Ale na tym zdjęciu przyciski wydają się być białe a nie jasnoszare.
    Kolega który ze mną siedzi przed kompem też stwierdził że to białe.
  • Poziom 24  
    Witam.Nie są białe a wasz pilot to czterokanałowy wersja mini.Pozdrawiam.