Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat okablowania do citroena xsary 98r i 99r

30 Wrz 2008 08:34 2889 6
  • Poziom 9  
    witam, mam problem z cytrynką a mianowicie potrzebny mi schemat okablowania do citroena xsary 1.4 z 98r i do citroena xsary 1.6 (automat)z 99r. muj adres e mail karol_wincek(malpa)op.pl prosze pomóżcie i z góry dziękuje
  • Poziom 25  
    Ale w której części jest z 98 a której z 99 roku ? no i jaki jej silnik zostawili
  • Poziom 9  
    już mówie,mam citroena 1.4 manual z 98r i przełożyłem do niej silnik 1.6 automat z99r z wersji angielskiej wraz z okablowaniem silnika i komputerem,w desce rozdzielczej pozostała instalacja z 98r i chce je połączyc bo troche sie różnią nie moge odpalic samochodu,zapala mi sie kontrolka kluczyka,rozrusznik nie działa,i pompka paliwa,mam elektryka ktury pracował w serwisie renault i podejmie sie połączenia tych instalacji ale potrzebuje schematów
  • Poziom 2  
    witam problem twoj moze nie byc tylko z instalacja tylko z immobiliserem fabrycznym jezeli swieci sie kluczyk to komputer silnika moze byc zablokowany .druga mozliwosc to uszkodzona cewka na stacyjce .nastepne pytanie to ktorym kluczkiem uruchamiasz auto od 1.6czy od 1.4 wymieniles stacyjke???
  • Poziom 9  
    na początku prubowałwm uruchomic kluczykiem od 1.4 a potem od 1.6 efekt jest taki sam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    dzięki z te informacje znalazłem elektronika który miał mi to zrobic,ale jak wziął do swojego warsztatu nagle stracił zapał:)jutro mam zaprowadzic samochód do chłopaka który robi przekładki na ahglikach może on cos poradzi