Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co mogło się uszkodzić ? Samsung SGH-E250

30 Wrz 2008 20:19 4342 15
  • Poziom 9  
    Witam

Niedawno dostałem telefon Samsung SGH-E250 problem polega na tym, że kolega włożył na chwile kartę pamięci pomiędzy rozsuwane klapki (tak to było genialne) i od tego czasu telefon nie działa. Jak myślicie Panowie co mogło się uszkodzić ?
  • Poziom 19  
    Jakie są dokładnie objawy?
  • Poziom 9  
    A więc po włączeniu wyświetlacz zostaje bez zmian (tak jakby był wyłączony). Taśma mogła się wyczepić czy urwać i będzie trzeba wymienić ?

Mam pytanko czy taśma w E250 jest przylutowana czy na zatrzask ?
    Z góry dzięki
  • Poziom 18  
    Papol napisał:
    A więc po włączeniu wyświetlacz zostaje bez zmian (tak jakby był wyłączony). Taśma mogła się wyczepić czy urwać i będzie trzeba wymienić ?

Z góry dzięki

Wyczepić się nie mogła, chyba że ze złączem z płyty. Ogólnie trzeba ją wymienić.
    Tak apropo szukam oryginałów do tych modeli. Ma ktoś?
  • Poziom 15  
    Jeżeli po miedzy slider włozył to raczej na 99% uszkodzona jest taśma. A wyczepić się nie mogła bo płyta główna dociska do obudowy złącze taśmy
  • Poziom 9  
    A więc rozkręciłem go i na taśmie nie widać żadnych uszkodzeń. Istnieje taka opcja, że uszkodzenie taśmy jest niewidoczne ?
  • Poziom 9  
    Zauważyłem luźną brązową blokadę, która zabezpiecza taśmę przed wyskoczeniem. Wydaje mi się, że powinna ona w cos wskoczyć aby była stablilniejsza. U mnie jest ona luźna i nie wiem czy powinno się ją jakoś zablokować.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Mozesz ja zablokowac kawalkiem tasmy klejacej
  • Poziom 2  
    Mam problem, mam telefon SAMSUNG SGH-E250 od niedawna nie mogę korzystać z telefonu, gdyż nic nie pokazuje się na ekraniku, oprócz tego, że sie podświetla to nic nie widac czy ktoś może wie co mogło się stać?
    Dziękuję z góry. :)
  • Poziom 20  
    jeśli jest biały wyświetlacz w e250 to na 99% tąsma jest uszkodzona
  • Użytkownik obserwowany
    Wymień taśmę (zaopatrz się w kilka, nie każda działa) i telefon zacznie działać normalnie.
  • Poziom 2  
    Czyli taśma do wymiany :| Czy może ktoś się orientuje ile kosztuje wymiana takiej taśmy?
  • Poziom 24  
    zalezy gdzie... ceny u mnie wachaja sie od 30-100zl... trza isc w miasto i popytac
  • Poziom 20  
    cena samej taśmy to około 15- 20 zł
  • Poziom 20  
    jak masz hota to spróbuj wygrac płyte jeżeli tak sadzisz że jest lepiej gdy leży w ciepłym miejscu może pomoże