Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pioneer deh 6300 czy warto kupić ?

tomson33 30 Sep 2008 20:20 3915 9
    tomson33
    Level 10  
    witam wszystkich , zastanawiam się czy warto kupić Pioneer deh 6300 , czy to nie jest zbyt leciwe radyjko? cena tego to 250zł.
    slavwek.ie
    Level 34  
    Nie wiem czym się kierujesz wybierając to radio (delfinami?) ale za ok 300zł możesz mieć nowe radio z 2 letnią gwarancją, z mp3, którego 6300 nie ma.
    tomson33
    Level 10  
    delfiny są fajne , ale nie o nie mi chodzi , kiedyś miałem podobne radio , ale panel spadł mi i rozbił się wyświetlacz , no i po radiu a cena panelu do tego radia to koszt i to nie mały , chodzi mi o to ze grało super , potem kupiłem jvc i to już nie było to , przez przypadek znalazłem tego pionnka i zastanawiam sie nad tym czy warto to jeszcze kupić, dlatego szukam pomocy tutaj , a co myślisz o tym PIONEER DEH-P80MP ?
    slavwek.ie
    Level 34  
    Nie twierdzę że 6300 to złe radio, miałem go i wiem jak gra.. poza tym jest bogato wyposażony w regulacje i wyjścia RCA więc do rozbudowy systemu będzie się nadawał.
    Kupno uzywanego radia wiąże się z ryzykiem, przecież o tym wiesz, chociaż Pioneery są w miarę trwałe, jeśli chodzi o napęd CD. Dla mnie cena jego jest zbyt wysoka.

P-80MP to troche przerost formy nad treścią, radio może ma nietuzinkowy wygląd (jednym się podoba, innym nie) również sporo regulacji i komplet wyjść, ale już zmniejszenie wyświetlacza i ukrycie go za wyobloną szybką powoduje utratę czytelności informacji w słoneczny dzień. Do tego kontrowersyjny wzmacniacz (4x60W) przy zmianie bezpiecznika na 15A....
    tomson33
    Level 10  
    powiem tak mam do wydania 500zł na radio , lubię muzykę w dobrym wydaniu , ale też nie chce wywalać kupę kasy na radio , właściwie to sam nie wiem co kupić , kieruje się tym że kiedyś miałem Pionnera i fajnie to grało no i marka solidna , więc mam taką prośbę jeśli możesz to poleć mi co mam kupić ?
    slavwek.ie
    Level 34  
    opisz jeszcze jakie masz pozostałe klocki (głosniki, wzmacniacz), musi być to Pioneer, czy inne też wchodzą w grę?
    tomson33
    Level 10  
    PIONEER TS-WX206A subwoofer AKTYWNY reszta głośników to standardowe głośniki mazdy xedos6 no i jeszcze dokupiłem dwa wysoko tonowe głośniki o znajomego CLARION SR coś tam nie pamiętam , a radio to nie koniecznie Pioneer.
    slavwek.ie
    Level 34  
    tak na szybko znalazłem używanego DEH-6900UB (nr aukcji 449190538) i masz bogato wyposażone radio z wieloma regulacjami no i akwarium (a w nim delfiny)
    Jeśli niekoniecznie Pioneer, to przejrzyj ofertę Kenwooda, bo mają radia dojrzalsze dźwiękiem, w przystępnej cenie no i nowe!!
    tomson33
    Level 10  
    dzięki za pomoc , pozdrawiam

Dodano po 35 [minuty]:

to jeszcze raz ja , a co myślisz o tym SONY CDX M 800 ?
    czacha01
    Level 21  
    Poszukaj JVC KD-G821.
    Ma wszystko co potrzeba.