Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

blaupunkt z fiata croma wejście AUX

piotrekrm 01 Paź 2008 14:15 6984 4
  • #1 01 Paź 2008 14:15
    piotrekrm
    Poziom 16  

Witam, mam radio blaupunkt w samochodzie fiat croma 2007r przyciskając przycisk CD pojawia sie na wyświetlaczu napis "aux" czy to radio ma wejście na urządzenie zewnętrzne? po wyjęciu radia ukazują się dwie kości iso i oraz trzy kości obok siebie (prawdopodobnie sterowanie z kierownicy) w jednej kości nie ma przewodów... Czy ktoś cos wie na ten temat?

dane z radia:
    fiat numer 194CD SB056
    815BP6335xxxxxxxx
    7646 335 316

0 4
  • #2 04 Paź 2008 09:43
    ediii5
    Poziom 9  

iso to wiesz standard
    natomiast 1kość to wyjścia
    2 to sterowanie pilotem{zdalne}
    w trzeciej nie masz nic czy się zgadza
    1-2-3
    iso
    iso schemacik

0
  • #3 27 Maj 2009 18:52
    hrba
    Poziom 9  

Dołączam się do tematu z tym, że mam radio 194MP3 SB05 i szukam możliwości podłączenia do w.w. radia złącza USB?

Wiem, że jest zwykłe wejście AUX podłączane przez MiniISO, ale to nie daje możliwości pełnego sterowania podłączonym odtwarzaczem.

Jak dotąd znalazłem dwa rozwiązania:

1. Adapter USB do iPoda (nr artykułu w katalogu Fiata:50901536) podłączany do gniazda zmieniarki. Daje to możliwość sterowania iPodem z koła kierownicy lub radia.
    Niestety nie wiem jeszcze czy da się to połączyć ze zmieniarką, tak aby funkcjonował IPod i zmieniarka.
    Interfejs jest również dostępny bezpośrednio u Blaupunkta http://www.blaupunkt.com/pl/7607540500_main.asp

2. Bluetooth-/USB-Interface - interfejs umożliwia rozmowę jak z zestawu głośnomówiącego poprzez głośniki samochodowe oraz odtwarzanie MP3 poprzez Bluetooth lub USB. http://www.blaupunkt.com/pl/7607545500_main.asp

Oba rozwiązania niestety dość drogie i nie wiem czy nie wymagają odłączenia zmieniarki CD, więc jeśli ktoś korzysta z tych rozwiązań, chętnie poznam opinie.

1
  • #4 28 Maj 2009 06:55
    Nico7
    Poziom 18  

Jak najbardziej kolidują ze zmieniarką bo korzystają z tego samego złącza, poza tym te interfejsy "udają" po prostu zmieniarkę;

0
  • #5 08 Cze 2009 16:11
    hrba
    Poziom 9  

Nico7 napisał:
    Jak najbardziej kolidują ze zmieniarką bo korzystają z tego samego złącza, poza tym te interfejsy "udają" po prostu zmieniarkę;

Niestety tak jak myślałem...
    W takim razie trzeba będzie skonstruować jakiś sprytny przełącznik ;-)

-1
  Szukaj w 5mln produktów