Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

k800i zwarcie układu - telefon rozładowuje baterie

przemo_wielki 01 Oct 2008 16:18 1914 1
    przemo_wielki
    Level 24  
    Witam mam problem z telefonem k800i po pewnym czasie zaczął strasznie zjadać baterie i trzeba było ja ładować kilka razy dziennie, bateria jest sprawna na początku myślałem ze to soft po oddaniu do serwisu okazało się ze baterie rozładowuje zwarcie na jakimś układzie odpowiedzialnym za połączenie telefonu z komputerem (telefon jest wogole nie wykrywany przez żadne urządzenie) i wylutowanie go może naprawić problem. Czy spotkał się ktoś z podobnym przypadkiem bo jeżeli się nie uda to telefon padnie już całkiem czy ktoś może wie jaki dokładnie układ jest za to odpowiedzialny i gdzie / za ile można coś takiego kupić ewentualnie jaki jest koszt naprawy ? Dziękuje za odpowiedzi.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    wspmich
    Level 13  
    Cześć, za komunikacje z komputerem odpowiada układ pod blachą obok sim od strony konektora od ładowania jest układ położony w poprzek. Jak chcesz wyślę ci na maila widok płyty. Naprawa to w zależności od serwisu a jak chcesz sam to zrobić to potrzebujesz hotair'a i troche umiejętności. Jakby co to moje gg: 10425638