Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens Sikafrost 3 plus electronic ; nie chłodzi

01 Paź 2008 19:22 10022 10
  • Poziom 9  
    Dostałem tę lodówkę ale nie mam do niej instrukcji, więc nie wiem czy to usterka czy po prostu nie umiem jej zaprogramować.

Jak widać na zdjęciach zapalają sie cyfry z temperatura lecz lodówka nie chce chłodzić.
    Jak zmienię temperaturę tymi przyciskami po prawej to po chwili znów wyświetla starą temperaturę i nic sie nie dzieje.
    Ciągle pali się lampka alarm, lecz nie wiem co to oznacza.
    Pozdrawiam

Siemens Sikafrost 3 plus electronic ; nie chłodzi Siemens Sikafrost 3 plus electronic ; nie chłodzi

Siemens Sikafrost 3 plus electronic ; nie chłodzi Siemens Sikafrost 3 plus electronic ; nie chłodzi
  • Moderator AGD i automatyka
    Po włączeniu do sieci agregat włączy się dopiero po kilku minutach. Najpierw zacznie schładzać się zamrażalnik i potem dopiero lodówka zacznie chłodzić. Musisz cierpliwie poczekać.
  • Poziom 9  
    Lodówka jest włączona od rana i żadnych zmian temperatury nie było.
  • Specjalista AGD
    piotrekkg napisał:
    Lodówka jest włączona od rana i żadnych zmian temperatury nie było.

A w ogóle słychać że pracuje?
  • Poziom 9  
    Tak, słychać ale bardzo cicho. W środku chodzi wiatraczek.
  • Poziom 9  
    Odświerzam.
    Lodówka dalej nie mrozi, ale ciągle słychać że chodzi. Instrukcji niestety nie znalazłem w necie więc nie wiem co zrobić, jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to prosze o pomoc.
  • Specjalista AGD
    Tylko co słyszysz? Wiatraczek? A czy chodzi sprężarka? Sprawdź z tyłu.
  • Poziom 9  
    Nie słychać, że chodzi cośz tyłu. Ale coś się nagrzewa tam z tyłu ale nie wiem co to jest, bo się nie znam.
  • Specjalista AGD
    A jak to wygląda?
  • Poziom 9  
    Zdjęcia z tyłu i naklejki z środka.
    Lodówka przewożona była na leżąco, stoi już ponad 2 dni.
    Przepraszam za słabą jakość zdjęć ;/

• Moderator AGD
    Sprężarka Danfos na r600, albo nie tłoczy,albo brak gazu.
    Wezwij kogoś od chłodnictwa.