Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JBL CS 1204 czy JBL GTO 1002D?

01 Paź 2008 22:29 3674 23
  • Poziom 11  
    Co polecacie?
    JBL GTO 1002D ma średnicę 25 cm. i 250 wat RMS,
    JBL CS 1204 maśrednicę 30 cm. i także 250 wat RMS, lecz który jest lepszy?
    zamierzam napędzić to wzmacniaczem CarPower HPB 602, który ma na wyjściu (zmostkowane) 1x225wat RMS...
    muzyki słucham techno itp , nowości z VIVY,MTVlub radia RMF MAXXX.
    i jaką najlepiej dobrać skrzynię do głosnika (ile litrów)?
    Proszę o pomoc
    Z góry dziękuje...
  • Poziom 23  
    z tych dwóch nieciekawych ofert robiacych tylko huk GTO bedzie lepszy...
  • Poziom 23  
    Cs sa tandetne, jakoscia porównywalne do magnata xpress ktory jest chociaz tani...
  • Poziom 11  
    A co mi polecicie do wzmacniacza CarPower HPB 602 na jeden głośnik???? (Zmostkowane) on ma 225 wat RMS.
  • Poziom 11  
    W sklepie słyszałem, że jest to bardzo dobry głośnik...(JBL CS 1204)
  • Poziom 23  
    hehe to idz przybij pione sprzedawcy pogratuluj mu wiedzy i sobie go kup...
  • Poziom 11  
    a jaki glośniczek mi polecicie do CarPower`a bpb-602????(bo za tą kasę co on kosztuje to jest chyba najlepsza oferta...)
  • Poziom 23  
    co masz za auto i ile kasy na głosnik?
  • Poziom 11  
    Auto to golfik 2 a kasy mam zamiar przeznaczyć jakieś 700zł razem (głośnik i wzmacniacz) chodzi mi o jeden głośnik najlepiej o średnicy 30cm.
  • Poziom 23  
    Ten Cp na poczatek wystarczy zeby zasilic nie za mocnego suba po mostku. W tym przedziale cenowym nie za wiele mozna. Dobrym rozwiazaniem bedzie Powerbass s12, lub cos lekko lepszego jakościowo to Re Audio re12-s4 CP je obsłuży bez problemów, jakość bedzie nieporównywalna z tym co proponowałeś a minimalny nadmiar mocy tylko pozowli utrzymac te przetworniki w ryzach.

Dodano po 55 [sekundy]:

Swoja drogą 12' głosnik bedzie dosć mułowaty...
  • Poziom 11  
    teraz mam takie coś:
    +
    Takie glosniki mam 2
    i nie gra to najlepiej.
    To co mi poleciłeś zagra lepiej niż to????
    (w tym jak zrobie głośniej to słabnie mi bass) jest to wina wzmacniacza.
  • Poziom 23  
    To co Ci poleciłem... Gwarantuje ze kopare z fotela bedziesz zbierał z 2dni jak to porównasz...
    Hmm ten wzmacniacz niestety to tragedia, ciezko powiedziec czego to wina, bardzo mozliwe ze własnie jego- no chyba ze nieprawidłowego podłaczenia... Jednak trzymaj sobie go w szafie kiedys zasilisz nim jakis przód...Choć to własnie przód powinneś zrobic w pierwszej kolejnośći.
  • Poziom 11  
    Kolego mógłbyś mi podaać jakiś link do tego głośniczkaRe Audio re12-s4 bo nigdzie nie moge go znaleść.
  • Poziom 11  
    Dzięki
    No może bym go wziął, ale nie ma go ani na allegro ani nie znajde go w sklepie pewnie...
    PS. on ma 175watt RMS??
  • Poziom 23  
    Przeciez to jest sklep, tak apropos, da sie znalezc go tez gdzie indziej. Tak ma 175w ale w odróznieniu od tych wszystkich tandetnych głosników z alledrogo czy media markt to sa realne 175watt i gwarantuje że jak go posłuchasz nie spojrzysz wiecej w strone badziewia które miałeś...
  • Poziom 23  
    Nie kozacz, na poczatek pod helixy tragicznie nie jest...
  • Poziom 23  
    ten Cp ma byc wykorzystany pod suba, jestem pewny ze nawet ten tandetny chinol w mostkach ma wiecej niz max 20 watt rms ktore da radio...
  • Poziom 15  
    No tak ale co z tego, że ma więcej niż 17 W RMS skoro jest to moc takiej samej jakości jak w radiu? A Helixy może i są tanie ale grają na prawdę przyzwoicie i szkoda by je było dawać pod takie coś tym bardziej, że można kupić tanio używany, porządny sprzęt za na prawdę niewielkie pieniądze:)
  • Poziom 23  
    Może i masz racje, jesli uda Ci sie to gdzies sprzedac, to naprawde sprzedaj...