Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Goclever 4384 FM BT - umarł ?

01 Paź 2008 23:22 16856 5
  • Poziom 12  
    Witam od wczoraj cieszyłem się z posiadania tej nawi , automapa ruszyła z kary po podmianie pliku ale zachciało mi się Windowsa , pierw odpaliłem pulpit małym pliczkiem , ale potem wyczytałem ze czasem starcza kombinacja klawisza reset i i włącz zaczekałem chwilkę potem pojawił się niebieski ekran i leciał proces z opisem nand flas erasing :( .
    Po tej operacji ekran jest ciemny , przez usb zgłasza się jako nieznane urządzenie usb - nie można zsynchronizować - czy jest szansa ożywić jakoś ten sprzęt?
    Po naciśnięciu resetu oświeca się dioda na czerwono a tak świeci na zielono

Udało mi się jedynie ponownie włączyć ten tryb w którym pisze nad flash erase a nad tym mam nand update 1/4 ale na tym etapie to staje po dojściu do 100%

Właśnie wyczaiłem ze gdy karta sd jest w środku można ponownie uruchomić ten tryb jednak po dojściu do 100% zatrzymuje się wydaje mi się ze na karcie sd musiałby być plik z firmware na które czeka nawi choć może się mylę czy ktoś jest w stanie mi pomoc by nawi uruchomić?

pozdrawiam

dziubek

• Poziom 43  
    Skasowałeś kolego flash disk - to tak jak format c w PC.

W chwili obecnej potrzebujesz ROM. Wątpię aby był dostępny w sieci.
  • Poziom 11  
    udało Ci sie wyczyścić system. musisz szukać u producenta.
    Z innej strony ciekawy jestem jak sie zachowywała ta nawigacja przed tą awarią. Czy jakość transmitera fm jest dobra i stereo czy tylko pseudo jak w tanich transmiterach do gniazdka zapalniczki? prosze podziel się odczuciami o tej nawigacji. Z góry dziekuję.
  • Poziom 10  
    Witam Napisałem do serwisu i dali mi link do pobrania plików z systemem daje się go wgrać bez problemu:D jak chcesz moge wysłać na emila
  • Poziom 10  
    ponieważ jest duże zainteresowanie softem wstawiam to co dostałem od servisu

http://download.goclever.net/serwis/4384fmbtupdate.zip
    pod tym linkiem jest cały soft

1. należy rozpakować pliki na karte sd
    2. zresetować urządzenie trzymając cały czas przycisk power.
    3. trzymać przycisk aż nie pojawi się ekran z aktualizacją ( białe tło z niebieskim paskiem )
    4. odczekać aż urządzenie samoczynnie wejdzie do menu głównego
    5. skasować pliki które wgraliśmy na karcie
    Jeżeli ekran nie będzie działał prawidłowo a mianowicie po kliknięciu na dolną ikone będzie wciskana górna , należy wykalibrować ekran.
    Na ekranie w tym momencie jest inwersja i aby kliknąć dolną ikonkę trzeba nadusić trochę nad górną
    Po weściu do nwigacji klikamy strzałkę w prawo, następnie ustawienia ( settings )-> system -> kalibracja (calibration )
    Kalibrujemy urządzenie wskazując na wyświetlacz wdług celownika i wszystko wraca do normy.
  • Poziom 2  
    witam !
    miałem podobny problem - zawieszone urzadzenie i po resecie tylko strona startowa NAVIGATOR,
    skorzystałem z tego linka i programu - nawigacja ruszyła !!!
    dzieki za linka !!!
    pozdrawiam