Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

włączając kasetę, słychać tylko jeden grający głośnik...

01 Paź 2008 23:36 792 5
  • Poziom 9  
    ... no właśnie mam taki problem, otóż w samochodzie mam oryginalnie wstawione radio Clarion (na kasety), jakąkolwiek kasetę włożę - słychać tylko jeden grający głośnik, mam też tę "przejściówkę kasetową" z allegro, do której podłączam mp3 player i można słuchać plików z mp3, jednak dzieje się to samo (słychać jeden grający głośnik)... jaka jest tego przyczyna, jeśli stacje radiowe słucham na wszystkich głośnikach ??

podobnie jest jak podłączam kabel chinch-chinch do TV i do wieży (chcąc słuchać dźwięk z TV na wieży) - słyszę tylko jeden grający głośnik ?? szukałem pod różnymi hasłami w google i nic konkretnego nie znalazłem... help...
  • Poziom 27  
    Witam. Prawdopodobnie jest urwany przewod przy głowicy, lub jest bardzo zanieczyszczona. Co do TV- to czy RCA są dobre i czy telewizor ma wyjście Lewy- Prawy? Bo pewnie to drugie gniazdo to Video.
  • Poziom 9  
    TV ma 4 wyjścia czerwony - biały , czerwony - biały, a czym jest RCA?
  • Poziom 27  
    RCA-(ogólnie, gniazdo, wtyk, kabelek) chinch. Zmień wtyczki miejscami i sprawdź czy gra drugi kanał.
  • Poziom 9  
    tzn, w tej chwili nie mam bezpośredniego dostępu do tych urządzeń, ale pamiętam jak przełożyłem to grał już drugi głośnik - pierwszy już nie
  • Poziom 27  
    Może być że gniazdo w TV ma zimny lut i nie kontaktuje. Poprawić luty.