Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

1530 brak kanałów z H, przeprogramowanie pod nową kertę C+.

02 Paź 2008 11:06 1142 3
  • Poziom 14  
    Witam,

znów mam problem z 1530 , dostałem od kolegi aby przeprogramować pod nową kartę C+ , podłączyłem do telewizora , włozyłem kartę , no i widze że ktoś zaciagał listę z nieba , nie było tam wszystkich kanałów z cyfry , a te co były to na nich nowa karta nie działał. Wgrałem soft z maja tego roku , wgrałem listę MESEM ,tylko wcześniej w MESIE zmeiniłem disqc , z a na b i odwrotnie , bo taką mam podłączone na multiswitchu. Odpalam tuner , a tu na jedynce zero sygnału dwójce , trójce i TVpoloni to samo , przełaczam na TVN i obraz sie pojawił , nowa karta działa , ale nie ma sygnału na wielu kanałach Premiery też nie ma. Są wszystki TVN-y , C+info , TCM ,Palnete i parę jeszczew innych , . Wgrałem inną listę i to samo , zaciągnąłem listę z nieba , i też nie znalazł mi wszystkich kanałów , nie znalazł tych na których jest brak sygnału jak wgram listę MESEM. Zauważyłem że brak jest kanałów z polaryzacji H , przynajmniej te co sprawdziłem , no Premiere leci na polaryzacji H której też nie mam. Nie wiem co jest grane , czy 15 tak mają że się psują czy co?. W domu mam 1430 , i 1730 , i nie ma problemu.

Bedę wdzięczny za pomoc

PS. zauważyłemże jest to identyczna sytuacja jak z 1530 mojej siostry który robiłem , też nie było kanałów 1,2 a TVN-y były ,

może poprostu 1530 nie działają na moim multiswitchu , bo 1430 chodzi , albo to poprostu zbieg okoliczności i oba są w ten sam sposób uszkodzone.

pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Jesli soft edukacyjny dograj patcha pod 0068 i bedzie oki :)
  • Poziom 14  
    Panowie tu raczej nie chodzi o soft ,bo ten co wgrałem to na nim chodzi
    nowa karta cyfry , ale brak jest sygnału na kanałach z polaryzacji H , nie to że nie mam uprawnień do odbioru , tylko nie ma na nich żadnego sygnału. Oddałem kumplowi jak go przerobiłem i u niego działa wszystko. Ja mam w domu multiswitcha. Co dziwne to już druga 1530 , jaką miałem z tym samym problemem. U mnie działa 4-ry tunery w tym 1430 bez problemów a 1530 nie chcą odbierać kanałów z polaryzacji H.