Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Karta TV Medion SAA7134 wielki k這pot.

sakiewa 02 Pa 2008 15:30 5126 11
  • #1 02 Pa 2008 15:30
    sakiewa
    Poziom 9  

Kupilem niedawno tuner Medion SAA7134, Hubrid Capture Device DvB-t TV Medion na chipsecie Philipsa.

Mam do niego sterowniki.
    Mozecie mi powiedziec jakim programem moge na nim cos obejrzec? Mam kabel koncentryczny od kabl闚ki ktory dobrze dziala w telewizorze. W borg TV wyskakuje blad:

Cytat:
    can't find bt8x8 lub, 瞠 nie ma karty na uk豉dzie BT848/849/878/879.

Tutaj sa zdjecia ktore moglyby komus cos wiecej powiedziec.
    Prosze o kazda pomoc.
    Karta TV Medion SAA7134 wielki k這pot. Karta TV Medion SAA7134 wielki k這pot.
    Tuner wyglada tak:
    Prosze o pomoc.

0 11
  • Pomocny post
    #2 02 Pa 2008 18:00
    Likon
    Poziom 21  

Witam

Mo瞠 na pocz徠ek spr鏏uj zainstlowa program >DScaler<
    Ten program powinien bez problemu zadzia豉 z t kart.

:arrow: DScaler

0
  • #3 02 Pa 2008 18:19
    Bolek_Lodz
    Poziom 12  

Pr鏂z wy瞠j proponowanego DScaler'a winien dzia豉 (u mnie dzia豉 na podobnej karcie Mediona) ChrisTV i dedykowany przez Mediona dla tej karty program CyberLink Power Cinema

0
  • #5 03 Pa 2008 15:44
    sakiewa
    Poziom 9  

DsCaler nie zadzialal.Cyber Link Power Cinema sie pobiera. Chris zadzialal ale troche sniezy i nie ma glosu co moge zrobic zeby to poprawic. Oczywiscie dziekuje za kazda pomoc.

0
  • #6 03 Pa 2008 16:45
    tzok
    Moderator Samochody

Ostatnimi czasy m鎩 faworyt to K!TV, niestety projekt jest ju nierozwijany, ale program dzia豉 stabilnie i ma wszystko czego mi potrzeba (z dekodowaniem C+ w陰cznie), alternatyw jest MeuhMeuhTV.

Modemu kt鏎y jest na tej karcie nie uda Ci si uruchomi - musia豚y mie p造t g堯wn z zestawu Mediona z kt鏎ego pochodzi ten tuner.

0
  • #7 03 Pa 2008 18:47
    sakiewa
    Poziom 9  

Ej to co mam zrobi 瞠by mie g這s ? S造sza貫m 瞠 trzeba pod陰czy jaki kabel.

0
  • #8 03 Pa 2008 21:21
    Bolek_Lodz
    Poziom 12  

Tutaj jest troch na ten temat Link Od siebie dodam, 瞠 u mnie karta dzia豉 bez kabelka audio (przez szyn PCI) ale dzia豉豉 poprawnie i z kabelkiem. Problem z d德i瘯iem te i mnie dotkn掖, pomog這 ustawienie w ChrisTV regionu karty na Czechy (niekt鏎zy sugerowali Chiny). 好ie瞠nie za mo瞠 ju by spowodowane zupe軟ie inn przyczyn, a mianowicie zbyt s豉bym sygna貫m antenowym. Ja rozwi您a貫m ten problem na dwa sposoby: wstawiaj帷 tr鎩nik bezzak堯ceniowy przed gniazdkiem RTV i poci庵ni璚iem anteny do komputera bezpo鈔ednio z tr鎩nika, oraz wzmocnieniem sygna逝 wykonanym przez montera operatora kabl闚ki w skrzynce na pionie.

0
  • #9 03 Pa 2008 21:26
    K!lleR
    Poziom 39  

Potrzebny jest przew鏚 taki jaki stosowa這 si kiedy za czas闚 Win98 do po陰czenia CD/DVD-ROM. Owym przewodem 陰czy si kart TV z p造t g堯wn w odpowiednim miejscu. Prosz poszuka na forum, by這 ju kilka takich temat闚.

0
  • #10 04 Pa 2008 07:51
    sakiewa
    Poziom 9  

Ej mo瞠 byc taki kabel?
    ActiveJet kabel AUDIO CD-ROM 0.46M .
    Zako鎍zenia 3-pin -> 3 pin?
    Poprawi貫m TONI_2003

0
  • #11 04 Pa 2008 10:36
    Bolek_Lodz
    Poziom 12  

Je郵i p造ta g堯wna posiada takie gniazdo audio to mo瞠 by taki ale proponowa豚ym poszuka kabelka z zestawem uniwersalnych ko鎍闚ek, kt鏎e b璠 pasowa造 do wi瘯szo軼i rozwi您a stosowanych przez producent闚 p造t g堯wnych.

0
  • #12 04 Pa 2008 17:07
    sakiewa
    Poziom 9  

Dzi瘯uj wszystkim za pomoc. Ju sobie poradzi貫m. Od陰czy貫m kabel od cd/dvdrom-u i pod陰czy貫m go do bia貫go wej軼ia. Uda這 mi si z豉pa sygna na Dscalerze i ustawi貫m sobie wyszukiwanie kana堯w od 41.000 MHz do 850.000 MHz i znalaz貫m sobie wszystkie kana造 mojej kabl闚ki [ MultiMedia ]. Je郵i kto ma tak sam kart jak ja to mo瞠 napisa do mnie:

Code:
    9014224

0