Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmiana koncepcji i powrót retro (kolumny głośnikowe)

03 Oct 2008 20:38 7953 10
  • Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    User removed account
    User removed account  
    User removed account wrote 0 posts with rating 0, helped 0 times. Been with us since 1978 year.
    _JF_
    Level 23  
    przydał by sie jeszcze wzmacniacz lampowy, w subie ładnie i zgrabnie zrobione, brawa
    DYLU BADBOY
    Level 27  
    _JF_ wrote:
    przydał by sie jeszcze wzmacniacz lampowy, w subie ładnie i zgrabnie zrobione, brawa

To ma być jakiś "angielski" żart? :lol:
    User removed account
    User removed account  
    owocowy89
    Level 20  
    Widzę,że okleiną był oklejany:) ale jednak nie ma to jak fornir. Ogólnie konstrukcja nawet nawet, daję 4/5.
    rubin714
    Level 15  
    Obudowa rzeczywiście wyszła retro :) Ale fajnie. Przywołuje mi to pozyskane kiedyś SABY z lat 70-tych, niski-średni 20cm, wysoki - jajo. Generalnie brakowało wysokich, tudzież średnie je tłumiły. Dołożenie ceweczki do wysokotonowego wyraźnie poprawiło brzmienie, widać mamy podobne gusta.
    _TIGER_
    User under supervision
    A) Na domowe imprezy ok.. a więc pomyśl o maskownicy bo dużo nie trzeba aby ktoś np. kopnoł.
    B) Tą okleinę to tak sobie przykleiłeś, lepiej by wyszło gdybyś ucioł na poszczególne ściany.

Pozdrawiam _TIGER_
    Ścibioor 29
    Level 17  
    Witam.

Konstrukcja bardzo ładna. Wygląd wizualny według mnie bajeczny:) Pięknie to wygląda i aż się chce patrzyć na ta kolumnę. Co do głośników to nic nie powiem bo ich nie słyszałem w akcji ale alphardy nie mają zbyt dobrej opinii o sobie. Jeszcze zamontować rączki estradowe w kolumnie i maskownicę i sprzęt na domówki wymarzony:)

Pozdrawiam.
    User removed account
    User removed account  
    wisnia_lwa
    Level 28  
    Mam pytanie- jak jest z mocą tych aplhardów? Czy szybko osiągają Xmax i czy próbowałeś pograć na nich dłuższy czas z większą mocą, a jak tak, to czy sie nie przegrzewały szybko?
    User removed account
    User removed account