Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N70 Nie Włacza sie, świeci sie flesh

04 Paź 2008 18:00 2183 10
  • Poziom 14  
    Witam
    Mam nokie po zalaniu podczasz włączenia swieci sie flesh. Wymoczyłem ją i brakuje jednej części nie wiem czym ja zastąpić? może jakies sugestie co jeszcze moge zrobić.

Nokia N70 Nie Włacza sie, świeci sie flesh

Pozdrawiam Krystian
  • Poziom 25  
    chyba najlepiej jak wlutujesz taka sama cewke...
  • Poziom 14  
    Witam
    Mam czasowo słaby dostęp do internetu więc rzadko odpisuje .A wracając do tematu, też tak myślałem tylko nie wiem gdzie takie coś moge dostać lub znalezć?

Pozdrawiam Krystian
  • Poziom 25  
    najprostsza opcja to znaleźć w jakimś trupie, sciągasz serwisówke i szukasz
  • Poziom 14  
    A może wiecie gdzie mogę takie coś zakupić? Będzie szybciej niż znajdę w jakimś fonie.

Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zobacz sobie w serwisie jakie masz trupy zobacz do serwisowki od N70 i pozniej do serwisowki od trupa i szukaj takiego samego elementu
  • Poziom 25  
    Kramer16 napisał:
    A może wiecie gdzie mogę takie coś zakupić? Będzie szybciej niż znajdę w jakimś fonie.

Pozdrawiam

w sklepie elektronicznym gdzie maja uklady smd szybciej bedzie wyciagnac z trupa
  • Poziom 11  
    Witam mam podobny problem nie włącza się jednak świeci się flesz posprawdzałem czy nie brakuje jakiś elementów jednak wszystko ok.Proszę o pomoc.
  • Spec od GSM
    loga z proby flashowania daj
  • Poziom 11  
    NSS: Checking connection...Error! wogóle nie wykrywa komóry.
  • Poziom 14  
    Witam
    Ja swojego odpaliłem tylko teraz nie działa przycisk góra i dół oraz gubi zasięg czasem pewnie switch ale wymienię najpierw filtr klawiatury.
    Dam znać po świętach.

Pozdrawiam Krystian. Życzę Wesołych Świąt:)