Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

jeden g這郾ik gra ciszej - dziwna sytuacja.

ivan0206 04 Pa 2008 20:19 3554 3
  • #1 04 Pa 2008 20:19
    ivan0206
    Poziom 10  

witam.mam pewien problem ze swoimi g這郾ikami w aucie.Moja konfiguracja sprz皻u to: radio blaupunkt colorado DJ50, dwa g這郾iki na podszybiu marki mi nie znanej.Pewnego dnia m鎩 ma造 synek by ciekawy otworu Bass reflex(moje g這郾iki s w takich obudowach) i chyba dotkn掖 palcemmagnesu - jest zaledwie kilka cm od otworu.Problem tkwi w tym, 瞠 po tym incydencie g這郾ik ten zacz掖 gra znacznie ciszej.Muzyki s逝cham przez kaset z tak g這wic wewn徠rz i jako 廝鏚這 d德i瘯u mam odtwarzacz mp3.I w豉郾ie poprzez s逝chanie przez t kaset ten jeden g這郾ik gra ciszej - podkre郵am 瞠 przed tym incydentem gra這 ca趾owicie normalnie a teraz jest naprawd znacznie ciszej i ledwo go s造cha nawet przy ustawieniu "balance" tylko na ten g這郾ik.Przy s逝chaniu radia a nie mp3 g這郾ik gra zupe軟ie normalnie.powiedzcie mi co mog z tym zrobi.Wszystkie kombinacje przy radiu ju zrobi貫m - zamienianie kana堯w itp itd, ustawianie w opcjach radia...czekam na odpowiedzi i z g鏎y dzi瘯i.

Popraw tytu zgodnie z regulaminem punkt 11. [TW]

0 3
  • #3 04 Pa 2008 20:30
    ivan0206
    Poziom 10  

no bez tego adaptera czyli s逝chaj帷 stacji radiowych jest zupe軟ie normalnie.ale mo瞠 to by uszkodzony adapter czy co w odtwarzaczu kaset?

0
  Szukaj w 5mln produkt闚