Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Panasonic CQTS7170LC jak podłączyć zmieniarkę Pioneer

04 Paź 2008 21:52 2544 3
  • Poziom 1  
    Posiadam radioodtwarzacz z CD montowany fabrycznie w samochodach toyota corolla firmy Panasonic model CQ-TS7170LC / W 58802 czy istnieje możliwość połączenie tego modelu ze zmieniarką pioner CDX-m6. Jeżeli tak proszę o jakiś namiar na firme która mogłaby to zrobić.

Moderowany przez Tomek Włodarczyk:

Zmieniłem tytuł z: " możliowść podłączenia zmieniarki do radia" Reg. p. 11

• Poziom 11  
    Da się to zrobić jak najbardziej.. Ale musisz mieć między zmieniarką a radiem odpowiednio zaprogramowany proc... Kwestia komunikacji. Jeżeli z jakimś pic-em wyjadą moderatorzy..................żenada......Jak dla mnie to da się wszystko zrobić na zwykłym AVR. Ale zaraz i tak będzie ze lamer jestem..........Jak dla mnie ten portal ZAMIERA!!!!!

Moderowany przez Tomek Włodarczyk:

Cytat:
    Jeżeli z jakimś pic-em wyjadą moderatorzy..................żenada......Jak dla mnie to da się wszystko zrobić na zwykłym AVR. Ale zaraz i tak będzie ze lamer jestem..........
    Po co ta ironia? Czy ktoś coś takiego napisał? Autor raczej oczekuje konkretnego rozwiązania a nie teorii. Co do Twojej opinii na temat działania forum to proszę ją wyrażać w odpowiednim dziale, nie tutaj.

• Poziom 43  
    Teoretycznie wszystko można, w praktyce jest tak jak w pytaniu, znacznie gorzej, ktoś sobie coś umyśli bo akurat taki złom posiada w wy główkujcie jak go nauczyć. Dobrze że chociaż model sprzętu podał. A wcale nie tak wielu ma czas, wiedzę i ochotę by pisać komuś program na procesor. Jeśli radio wogóle posiada możliwość sterowania zmieniarką to napewno tak się da, gorzej jeśli nie posiada. Widziałem na ruskiej stronie ofertę interfaców pomiędzy fabryczne radia a typowe zmieniarki a także jakieś "zmierniarki" mp3 do Toyoty ale ponieważ wątpię byś sam chciał takie coś konstruować to poszukaj i zapytaj autorów czy będą one działać z twoim radiem.

PS. PIC'e w trudnych warunkach lepiej się sprawdzają od AVR'ów ale to moje zdanie.

SławeK
  • Poziom 11  
    Sory ale byłem po "piwku" i mnie poniosło... :D Do PIC-ów tez nic nie mam:) A tak na poważnie to j/w wszystko da się zrobić ale...........czy się opłaca :?: Konkretnego schematu i tak ci nikt nie da. Jak bym miał tą zmieniarkę i radio na stole i chwile wolnego czasu to może by się coś wykombinowało bo tak przez pisanie to niestety nie pomogę :cry: