Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

hp Pavilion dv2000 - problem z włączeniem

Rafcio20 05 Oct 2008 05:11 4354 4
    Rafcio20
    Level 10  
    Witam.
    Mój problem polega na tym ze nie mogę włączyć tego laptopa[hp Pavilion dv2000].
    Po wyłączeniu już się nie odpalił . Kiedy próbuje go włączyć to świecą sie diody zasilania ale nie ma wogóle obrazu i dioda dysku sie tez nie świeci.
    Natomiast kiedy minie parę godzin to znowu sie włącza tylko że te parę godzin to czasami cała noc. Czy ktoś wie o co tutaj może chodzić ??
    sircom
    Level 10  
    Oczywiście jeżeli chodzi o pavilona dv2000 to wiem, to nic innego jak chipset który zaczyna się tobie odklejać. Szykuj od 300 - 500 zł na naprawę, oczywiście mogę się mylić ale wątpię bo ostatnio kilka takich przypadków przerabiałem.
    Rafcio20
    Level 10  
    Czesc dzięki za podpowiedź a można się do niego dobrać samemu ? Bo ostatnio próbowałem go rozkręcić ale bałem się że połamie obudowe bo nie wiem jak sie ją ma ściągnąć. :/
    marwis1
    Level 16  
    Zapomnij o naprawie tego problemu samemu, chyba, że dysponujesz prechiterem. Robię takie usterki codziennie, to odklejejąca się grafika. U mnie to koszt 150-200 zł, bez długiej gwarancji, ale reklamacji nie miałem zbyt dużo. Jest to wada fabryczna i występuje we wszystkich dv-ałach. Lepiej od razu oddaj do dobrego serwisu.
    tadziorrrro
    Level 10  
    a gdzie masz serwis??? bo sie zwalil mi laptop dv6000. moze ysly sie dogadali. ja mam tak ze sie lamp[ki wlaczaja ale bios nie idzie, zlapie po ponownym samoczynnym uruchomieniu