Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Strona internetowa z błędami

05 Paź 2008 09:52 1385 8
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 39  
    Wygląda na to, że odpowiedź zawarta jest w temacie - błąd na stronie, jak to napisał przedmówca. Jednym ze sposobów na szybkie i definitywne przekonanie się o tym jest podanie adresu strony. Jeżeli na innych komputerach wystąpi ten sam problem, to sprawa jest jasna.
    Po zalogowaniu na wspomnianej stronie pewnie wyświetlane są inne grafiki (inna kolorystyka itp). Jeżeli autor strony nie zadbał o przesłanie tych grafik na serwer. lub w kodzie strony jest błąd w linkach do grafik, to takie właśnie są efekty jak widzimy wyżej na załączonym obrazku.
  • Poziom 9  
    To ta strona: http://progwebsat.info/forum/. U mnie wszystko jest w porządku. Spróbuj usnąć całą zawartość offline i wejść ponownie. Możesz też spróbować pełnego odświeżania (ctrl + F5).
  • Poziom 9  
    Zarejestrowałem się i zalogowałem i mam identycznie jak ty. To rzeczywiście jest błąd na stronie. Używam firefoxa, a ty ie wiec nie jest to wina przeglądarki. Pewnie coś jest z folderem stylów w phpfusion (usunięty css i grafika). Mozna sprobowac skontaktowac sie z autorem.