Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ładowarka BC-900- nie ładuje

05 Paź 2008 15:33 3836 4
  • Poziom 22  
    Witam, mam ładowarkę BC-900 i problem jest taki że jak włożę do ładowarki akumulatorki z rożnych firm i na wyświetlaczu ustawiam na ładowanie 200 mA i po chwili ładuje ale po kilka sekundach wyświetla 000 mA i nie ładuje i tak w kanałach 1-4. Co to może być? słaby zasilacz czy coś innego?
  • Poziom 12  
    A co się dzieje jak wkładasz akumulatorki tej samej firmy?
    Ładuje normalnie?
    Ładowarka posiada 4 niezależne kanały więc nie powinno być problemów z ładowaniem różnych od siebie akumulatorków.
  • Poziom 22  
    Jak wkładam tej samej firmy np. GP to pokazuje napięcie i potem pokazuję jaki prąd będzie ładował i zaczyna ładować i po 2 sekundach zamiast pokazywać prąd ładowania to wyświetla 000 mA. Jak ustawiłem pad ładowania 1000 mA to na początku pokazuje np. 1024 mA potem 990 mA i na końcu 950 mA i potem pojawia 000 mA. I nie wiem co jest grane z ładowarką.
  • Moderator
    Nie znam budowy tej ładowarki ale prawdopodobnie jest uszkodzony układ sterowania ładowania. Jeśli nie masz gwarancji to możesz rozebrać i podesłać parę zdjęć może jakoś pomożemy ci.
  • Poziom 22  
    On jest na gwarancji, zastanawia mnie jedno czemu nie ma plomby żeby nikt nie otworzył odbudowy? Wczoraj włożyłem i ładuje tzn odświeżanie. ale włożyłem do kanału 3 i 4. Jak skończy to zobaczę w 1 i 2.