Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

whirpool awm 8093 błąd F11

05 Paź 2008 21:23 2526 4
  • Poziom 10  
    Witam od kilku dni pralka zaczęła gubić opóźnienie startu, ale nie za każdym razem teraz padła całkowicie, to znaczy przyjmuje program określa temperaturę i prędkość wirowania ale nie potrafi wyliczyć czasu do zakończenia prania migają tylko kreski na wyświetlaczu i czasem pojawia się kod F11. Pozdrawiam i dziękuję za sugestie
  • Specjalista AGD
    F-11 - błąd w komunikacji między modułami - najczęstsze przyczyny to, zawilgocenie, zalanie, utlenianie styków....
  • Poziom 10  
    To znaczy, że padnięty jest programator? czy mogą też być inne elementy z którymi się komunikuje

Dodano po 2 [minuty]:

Teraz wiem więcej dzięki jutro zrobię przegląd dzięki
  • Poziom 10  
    Witam ponownie, sprawdziłem wszystkie widoczne złącza ale rezultat żaden dalej wyświetla F 11 jakiegoś widocznego zawilgocenia nie widziałem każde sugestie mile widziane. Pozdrawiam
  • Specjalista AGD
    jozekb napisał:
    Witam ponownie, sprawdziłem wszystkie widoczne złącza ale rezultat żaden dalej wyświetla F 11 jakiegoś widocznego zawilgocenia nie widziałem każde sugestie mile widziane. Pozdrawiam

sugestia >>uszkodzony moduł wybieraka programów >>panel sterujacy nie mylic z programatorem :D