Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia 6300 język polski

06 Paź 2008 07:26 7900 6
  • Poziom 10  
    jak wgrać j.polski mam j.angielski.w NSS nie da radę chyba że ja cos żle robię. Wycodzi error co bym nie chciał zrobić.może żle instaluję bo tam na początku jest kilka możliwości.
  • Poziom 39  
    jeszcze jak napiszesz czym to robisz to juz będziemy zadowoleni :-)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Arem a jak myslisz czym on moze to robic NSU
    Jezeli nigdy tego nie robiles to idz lepiej do serwisu lub poszukaj sobie na elektrodzie bylo juz o tym nie raz pisane
  • Poziom 10  
    muszę zmienić numer na polską wersję więc użyłem Nemesis Service suite i on mi nie wykrywa telefonu a NSU działa tylko bez podmiany numeru aktualizuje mi również do wersji angielskiej
  • Poziom 10  
    a masz zainstalowany Nokia PC Suite ja tez zmienialem jezyk w n91 w nss i tez mialem bezpszerwy problem rogram nie widzial tel. po zainstalowaniu pc suite problem zniknal i tera mam pl meni
  • Poziom 10  
    dzięki za pomoc wszystko gra jest j.polski w n.6300 Teraz mam problem z telefonem żony dostała s.erikson W580I tez z angli i w zaden sposob nie moge jej wgrac polskiego
  • Poziom 39  
    pytanie na necie daje dobre rezultaty :)
    z SE zmiany nie zrobisz tak szybko jak w Nokii.
    jeśli masz zamiar serwisować telefony komórkowe to polecam zakup jakiegoś boxa do SE - wtedy bez problemu wgrasz język Pl i żona będzie zadowolona.