Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat marea 1.8 16v Programowanie orginalnego alarmu

poup 06 Paź 2008 21:16 1524 0
    poup
    Poziom 11  
    Witam mam problem z alarmem. Kupiłem auto z wyłączonym - od właściciela dostałem kluczyk do włączania i kartę kodowa plus kod alarmu. Chciałem włączyć uzbrajanie z kluczyka ( po to w sumie jest) Zgodnie z instrukcja znaleziona na necie odbezpieczyłem alarm ( wprowadziłem 4 cyfrowy kod z powodzeniem bo dioda nr 4 pulsuje przez 10 sekund) i gdy przechodzę do dalszej części tzn. programowania nadajnika to niestety coś dziwnego sie dzieje. W instrukcji jest napisane wiśni przycisk nr 5 ( to ten koło lampki) i trzymając go naciśnij przycisk na pilocie aż zapali sie ciągła dioda ( nr 4 tez koło lampki) z tym ze u mnie przy wciśniętym przycisku nr 5 i jednoczesnym wciśnięciu przycisku nr 3 ( na pilocie) dioda nr 4( koło lampki) gaśnie i nic się więcej nie dzieje. Czy ktoś ma pomysły co robie źle ? lub co może nie pasować ? Skoro centralka jest odblokowana powinna przyjąć piloty a nie chce tego zrobić. Będę zobowiązany za jakąkolwiek wskazówkę .
    Nie mogę nigdzie wyczytać czy alarm powinien być podczas programowania w pozycji On czy Off. Alarm po części działa jak przełączę na pozycje ON i próbuje przekręcić stacyjkę zaczyna wyć.
    Piloty są zintegrowane z kluczykami niebieskie oryginalne fiata. Dostałem je razem z autem ( 2 sztuki – niestety nie dostałem klucza matki).
    Diodę mam czerwona ( ta lampkę co pulsuje przy wprowadzaniu kodu do odblokowania pamięci)
    Będę wdzięczny za rady bo chciałbym uniknąć montowania innego alarmu.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.