Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odblokowanie GoClever 4384FM? PC nie widzi urządzenia.

06 Paź 2008 21:36 16445 11
  • Poziom 10  
    Witam!
    Kupiłem zablokowany GoClecer'a 4384FM (po odpaleniu od razu załącza się panel do wyboru: nawigacji, multimediów, gier i kalkulatora), zainstalowałem na PC program Active Sync żeby podłączyć się przez USB z nawigacją. I tu pojawia się problem - program nie widzi urządzenia, zaznaczona jest opcja Zezwalaj na połączenia USB, porty COM są dostępne jak również USB jest dostępny a program nadal nie widzi nic. Sprawdzałem kabel i połączenie wszystko jest OK a on ślepy.
    Z góry dzięki za odpowiedzi :)
  • Poziom 10  
    Gdybym takiego czegoś nie zrobił to bym się nie pytał na elektrodzie ;-\
    jasne że sprawdzałem nawt na ten sam kabel podłączałem Nokie 6300 i PC widzi i czyta kartę.
  • Poziom 10  
    Żeby już więcej się nie męczyć zastosowałem czytnik kart SD i wszystko widzi hihihi.
    teraz pozostaje kwestia samego odblokowania, żeby nawigacja odpalała się na Win 5.0 CE.
    Wiem że kombinacja klawiszy RESET + ON/OFF która ma niby doblokować Windowsa niesatety pododuje wykasowanie NandFalsh'a.
    Jeśli chodzi o inne modele to w rejestrach zamienia się jakieś pliki. Jeśli ktoś wie jakie podmienić w GC 4384FM to z góry dzięki za odpowiedź.
  • Poziom 1  
    skopiowałem ten plik i nic sie nie stało?
  • Poziom 19  
    plik ten musi zostać zmodyfikowany aby odblokować nawigację do windowsa a połączenie resetu i powerOn dotyczy odczytania go do programu serwisowego a nie odblokowania do windowsa...
  • Poziom 9  
    Witam !
    Jestem nową osobą na forum w związku z tym chciałbym wszystkich powitać.
    Nawiązując do tematu nurtuje mnie jedno pytanie. Czy po odblokowaniu Windows-a w GoClever 4384FM BT będzie można wgrać takie oprogramowanie jak bluesoleil pod wm5, urządzenie posiada moduł BT, ale czy powyższa metoda odblokowania daje takie możliwości, czy to urządzenie daje takie możliwości?
    Pozdrawiam:
  • Poziom 18  
    Ludzie ale to nie jest odblokowanie tylko obejście zabezpieczeń. Powiedzcie mi jak ją odblokować aby po włączeniu był widoczny pulpit. A tapeta i ikony po resecie nie ginęły z tego pulpitu. Wy tylko przekierowujecie plik startowy z pliku mapy na plik explorera.