Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Peugeot VDO 22RC280 jak zadoptować do innego auta

tomaszdaw 07 Paź 2008 07:16 2841 5
  • #1 07 Paź 2008 07:16
    tomaszdaw
    Poziom 17  

Witam kolegów , klient przyniósł mi to radio wraz z wyświetlaczem sagem , radyjko ma być podłączone do innego auta dostawczego. Radio gra , tylko przerywa wiem że jest to sprawa numeru VIN w pamięci przypisanego do auta. Mam pytanie czy istnieje możliwość ominięcia tego żeby radyjko grało w innym aucie.

0 5
  • #3 07 Paź 2008 09:29
    tomaszdaw
    Poziom 17  

Ja to wszystko wiem, nieraz wklepywałem ten numer tylko chodzi o to że klient ma jakiegoś citroena dostawczego i chce żeby w nim grało, i nie ma tam BSI, wyświetlacz dostał razem z tym radiem i chodzi mi czy da rady zmodyfikować pamięć żeby grało bez BSI.

0
  • #4 07 Paź 2008 21:13
    caraudiopl
    Poziom 13  

BSI nie jest potrzebne do działania radia - wystarczy sam wyświetlacz.Połącz radio z wyswietlaczem , wyłacz żądanie nr vin w radiu i po problemie.

0
  • #5 08 Paź 2008 08:40
    tomaszdaw
    Poziom 17  

Radio mam na stole połączone z wyświetlaczem, ale nie wiem jak wyłączyć żądanie numeru vin w radiu, może mi podpowiesz jak wiesz.

2
  • #6 03 Lis 2008 13:59
    tomaszdaw
    Poziom 17  

Poradziłem sobie trochę inaczej, okazało się że auto to citroen i BSI to samo co w peugeotach więc podłączyłem się kabelkiem do komputera i wpisałem VIN z auta. Dziękuję i zamykam temat

5