Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 36ML8906 migają diody.

rafalbecht 07 Paź 2008 15:02 753 2
  • #1 07 Paź 2008 15:02
    rafalbecht
    Poziom 28  

Tv jak w temacie chassis do końca nie wiem FL 1.2? niestety zdarta naklejka. Tv po włączeniu migają tylko diody wszystkie na raz po dokładnym sprawdzeniu okazało się że jest uszkodzony moduł protect podstawiłem z innego tv i pojawił się obraz da się zaprogramować stacje pilot działa itd. ale diody nadal migają tak jak poprzednio. Sprawdziłem płytę i okazało się że ktoś już wcześniej w nim grzebał na płycie wysokiego brakuje elementów 6000, a po pierwotnej stronie w zasilaczu wymontowany jest 7321 i mam pytanie jakie to elementy może one są powodem tego zachowania tv.

• #3 07 Paź 2008 15:41
    rafalbecht
    Poziom 28  

Dzięki schemat już mam zamontuję brakujące elementy i dam znać czy pomogło. No i sytuacja jest taka po wmontowaniu tych brakujących elementów tv nie wystartował po włączeniu zapaliła się dioda ON i po chwili zgasła i zaczęły mrugać na raz trzy diody OFF głośnik i stereo. Po ponownym wymontowaniu diody 6000 tv się włączył diody trochę zaszalały i teraz gra reaguje na pilota i mruga dioda ON cały czas. Proszę o jakieś sugestie.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME