Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z kartą telewizyjną !

wirwesku 07 Paź 2008 15:03 1194 0
  • #1 07 Paź 2008 15:03
    wirwesku
    Poziom 10  

Witam Posiadam kartę telewizyjna EC372S DVB-T TV Tuner używam do laptopa HP Pawilon dv9314ea z systemVista Home Premium 32. Problem dotyczy tego ze karta ta nie znajduje mi żadnych kanałów zarówno w Windows Media Center oraz Qucik Playu mam zainstalowane sterowniki które były dołączone do zestawu nie ma tam żadnego innego oprogramowania. kartę podłączałem do anteny od kablówki jaki i do tej która jest w zestawie w obu przypadkach nie znalazło mi żadnego kanału. Nie mam możliwości zdanych konfiguracji w tych programach sygnału.
    Używałem również programu Cyberlink Power Ciemna w którym tez jest mało możliwości ustawień, jedyna rzeczą która mogłem zmienić to przełączyć z sygnału DVB-T na „CABLE” ale i tak nie było żadnych rezultatów, nie znajduje mi żadnych kanałów. Nie wiem na jakich podzespołach jest ta karta.

Mam dwa pytania czy jeżeli karta ta obsługuję system cyfrowy DVB-T to powinna również analogowy ??Jak jest w przypadku innych kart?

Drugie pytanie brzmi czy istnieje jeszcze jakiś program który bym mógł wypróbować??

Pozdrawiam

0 0
  Szukaj w 5mln produktów