Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra f kombi 98r, brak podświetlania zegarów

07 Paź 2008 15:48 3226 3
  • Poziom 11  
    Witam!! Zgineło mi podświetlanie zegarów w komb-asterku, zacząłem od bezpieczników, wszystkie całe ale na wszelki wypadek wymieniłem na nowe, żarówki w desce też wymieniłem na nowe, ściemniacz pod przełącznikiem świateł sprawdzałem miernikiem na wsówkach i też działa, a zegary jak nieświeciły tak nieświecą, poza tym wszystkie inne wskaźniki działają, nie działa jeszcze brzęczyk od otwatrych drzwi przy włączonych światłach (ale ten to nawet niewiem gdzie jest).
    Pomóżcie bo ja już niemam pomysłu co sie stało.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Rozumiem że dimmer to jest ściemniacz, jeśli tak to działa tzn. jak mam go na stole i do wsówek mam podłączony miernik i kręce pokrętłem to sie wskazania zmieniają, ale spróbuje jeszcze zrobić mostek i zobacze co sie stanie (tego nie próbowałem), o efektach powiem jutro. Ale jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to chętnie poczytam.
  • Poziom 11  
    Znalazłem problem, przecięty był szaro-zielony kabelek w wiązce za radiem który powinien być podpięty do zasilania pod zaciskiem nr 15, i teraz wszystko gra i świeci (mam na myśli piszczek od drzwi i podświetlanie zegarów)