Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wag 200 czerwona dioda internet

07 Paź 2008 19:59 5567 6
  • Poziom 17  
    Witam podczas konfiguracji routera wag 200 linksys zapaliła się
    czerwona dioda led - opisana internet co ona znaczy , stało się to podczas pierwszego logowania do neti ,nie mogę uzyskac połączenia , jeden raz połączyłem się ze stroną neti i logowałem się pierwszy raz jak wpisałem nowe hasło to nie mogę juz uzyskać połączenia
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Czerwona dioda oznacza brak połączenia z internetem. Musisz podać poprawny login i hasło. Domyślny login i hasło (w celu rejestracji) to chyba internet internet. Można wtedy wejść na stronę Netii i dokonać aktywacji usługi otrzymując właściwy login i hasło, które musisz wpisać do routera. Pozostaje tylko wybrać odpowiednią Encapsulation oraz VPI i VCI, które zależą od tego czy jest to na linii Netii czy TPSA.
    Zadzwoń na infolinię Netii tam wszystko Ci powiedzą co i jak. Dzwoniłem do nich wielokrotnie i zawsze pomogli.
  • Poziom 17  
    Witam mam jeszcze inny problem .mam już login i hasło i wpisuję go do routera zapisuję i nie mogę już połaczyc się z niczym nawet z netią tylko na internet internet jest połaczenie . hasło i login wpisuję dokładnie co jeszcze mogłem przeoczyć? w pomocy neti piszą połączyc się przez aplikację ADSL o co im chodzi dokładnie?
  • Moderator Samochody
    Login i hasło przepisujesz czy kopiuj-wklej? Jeśli to drugie - nie zaznaczyła Ci się czasem spacja na początku/końcu?
  • Poziom 20  
    tzok napisał:
    Login i hasło przepisujesz czy kopiuj-wklej? Jeśli to drugie - nie zaznaczyła Ci się czasem spacja na początku/końcu?

Dodam jeszcze, że wielkość liter też jest ważna.

Bogdan, jeżeli łączy się na internet internet to powinno też na Twoim loginie i haśle jeżeli wpisałeś je prawidłowo.
  • Poziom 17  
    Witam nareszcie działa błąd był w hasle UG8I8RFU ta litera pomiędzy cyframi to nie wielkie i jak Iwona tylko małe l jak
    LESZEK TERAZ JEST OK na jednym kompie . mam jeszcze 2 komputery do podłączenia do tego routerka co trzeba jeszcze poustawiać w tych komputerach żeby wszystkie chodziły , czy trzeba cos wpisywać jeszcze w router , dla tych pozostałych komputerów?
  • Poziom 20  
    bogdan5 napisał:
    mam jeszcze 2 komputery do podłączenia do tego routerka co trzeba jeszcze poustawiać w tych komputerach żeby wszystkie chodziły , czy trzeba cos wpisywać jeszcze w router , dla tych pozostałych komputerów?

Jeżeli łączysz je kablem to zostaw automatyczne ustawienia a jeżeli przez WiFi to dodatkowo ustaw zabezpieczenie sieci bezprzewodowej (WPA/WPA2) z odpowiednio skomplikowanym kluczem (w routerze i komputerze).