Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilot uniwersalny Silver Crest typ RCH7S52

08 Oct 2008 02:50 19931 8
  • Level 10  
    Witam !
    Właśnie zakupiłem w Lidlu pilota uniwersalnego RCH7S52 i muszę przyznać, że początkowo byłem trochę zawiedziony, ponieważ zarówno pomimo automatycznego jak i ręcznego wyszukiwania kodu nie obsługiwał mi większości urządzeń, a mianowicie TV Elemis, wieży LG oraz tunera sat. Ferguson 7600 UCI :!: Bez problemu natomiast działa DVD Panasonic i VCR Sharp. Poradziłem sobie z tym jednak w ten sposób, że w przypadku TV, wieży i tunera satelitarnego zaprogramowałem ręcznie najczęściej używane przyciski poprzez funkcję uczenia, najwięcej takowych było w przyp. tunera sat. ale pomimo ograniczenia do 80, zostało mi jeszcze parę wolnych. Teraz wszystko "śmiga", że aż miło :D
    Pilot ten ma kilka ciekawych funkcji takich jak MAKRO, czyli poprzez naciśnięcie MAKRO i 1 mogę włączyć i wyłączyć TV, wieżę i SAT bez potrzeby przełączania się pomiędzy urządzeniami. MAKR może być zaprogramowanych max. 3. Poza tym funkcja przeniesienia głośności, czyli bez względu na to jakie akurat mam wybrane i obsługiwane urządzenie, głośność reguluję zawsze wieżą :!:
    Poza tym ma SLIP TIMER, FAVORITE i 3 TIMERY wyłączające urządzenia o zaprogramowanej godzinie (oczywiście pilot musi tak leżeć, aby urządzenia go "widziały"). Wyświetlacz i niektóre przyciski są efektownie podświetlane (jest to opcja, którą można wyłączyć)
    Co do zegara na wyświetlaczu, to spóźnia się o kilka minut na dobę.
    Myślę, że powyższe informacje będą przydatne tym, którzy chcą kupić ten pilot, a także tym, którzy go już posiadają i nie znają jeszcze wszystkich jego możliwości.
    Biorąc pod uwagę jego funkcje i cenę 29,90 zł, myślę że jest to urządzenie godne uwagi.
    Mam również oryginalną polską instrukcję obsługi, jeśli więc ktoś taką potrzebuje, to służę pomocą
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 1  
    Witam Serdecznie.
    Rówinież posiadam tego pilocika i mam małe problemy :-)))

Mogę Cię prosić o wysłanie instrukcji w j. polskim.
    Z góry Wielkie dzięki

pozdrawiam
  • Level 2  
    czy powie m ktos jak uruchomic to MAKRO w tym pilocie!!!

Dodano po 9 [minuty]:

bo tej instrukcji nie moge odtworzyc:(
  • Level 9  
    jeśli ktoś ma instrukcje obsługi do pilota uniwersalnego silvercrest rch7s52 w jezyku polskim z góry dziekuje prosze o przeslanie na maila mpiskorz6(malpa)wp.pl
  • Level 11  
    mam logitech programuje sie 8 uzadzen . podpinamy do neta i po koleij wpisujemy symbole swoich uzadzen ma wyswietlacz podswietlenie dlamnie bajera super polecam
  • Level 1  
    A czy ktoś może mi podać kod do odtwarzacza DVD Manta Lord DVD-031, bo niestety nie ma na liście kodów a pilot sam nie znajduje. Z góry dziękuję.
  • Level 1  
    potrzebuje kodu do telewizora lg bo zguniłem książke z kodami