Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot uniwersalny Silver Crest typ RCH7S52

Paveloni 08 Paź 2008 02:50 18479 8
  • #1 08 Paź 2008 02:50
    Paveloni
    Poziom 9  

Witam !
    Właśnie zakupiłem w Lidlu pilota uniwersalnego RCH7S52 i muszę przyznać, że początkowo byłem trochę zawiedziony, ponieważ zarówno pomimo automatycznego jak i ręcznego wyszukiwania kodu nie obsługiwał mi większości urządzeń, a mianowicie TV Elemis, wieży LG oraz tunera sat. Ferguson 7600 UCI :!: Bez problemu natomiast działa DVD Panasonic i VCR Sharp. Poradziłem sobie z tym jednak w ten sposób, że w przypadku TV, wieży i tunera satelitarnego zaprogramowałem ręcznie najczęściej używane przyciski poprzez funkcję uczenia, najwięcej takowych było w przyp. tunera sat. ale pomimo ograniczenia do 80, zostało mi jeszcze parę wolnych. Teraz wszystko "śmiga", że aż miło :D
    Pilot ten ma kilka ciekawych funkcji takich jak MAKRO, czyli poprzez naciśnięcie MAKRO i 1 mogę włączyć i wyłączyć TV, wieżę i SAT bez potrzeby przełączania się pomiędzy urządzeniami. MAKR może być zaprogramowanych max. 3. Poza tym funkcja przeniesienia głośności, czyli bez względu na to jakie akurat mam wybrane i obsługiwane urządzenie, głośność reguluję zawsze wieżą :!:
    Poza tym ma SLIP TIMER, FAVORITE i 3 TIMERY wyłączające urządzenia o zaprogramowanej godzinie (oczywiście pilot musi tak leżeć, aby urządzenia go "widziały"). Wyświetlacz i niektóre przyciski są efektownie podświetlane (jest to opcja, którą można wyłączyć)
    Co do zegara na wyświetlaczu, to spóźnia się o kilka minut na dobę.
    Myślę, że powyższe informacje będą przydatne tym, którzy chcą kupić ten pilot, a także tym, którzy go już posiadają i nie znają jeszcze wszystkich jego możliwości.
    Biorąc pod uwagę jego funkcje i cenę 29,90 zł, myślę że jest to urządzenie godne uwagi.
    Mam również oryginalną polską instrukcję obsługi, jeśli więc ktoś taką potrzebuje, to służę pomocą

-1 8
  • #2 11 Lis 2008 21:32
    Adizma
    Poziom 1  

Witam Serdecznie.
    Rówinież posiadam tego pilocika i mam małe problemy :-)))

Mogę Cię prosić o wysłanie instrukcji w j. polskim.
    Z góry Wielkie dzięki

pozdrawiam

0
  • #4 22 Lis 2008 23:12
    domiber
    Poziom 2  

czy powie m ktos jak uruchomic to MAKRO w tym pilocie!!!

Dodano po 9 [minuty]:

bo tej instrukcji nie moge odtworzyc:(

0
  • #5 20 Lis 2009 18:24
    mpiskorz6
    Poziom 9  

jeśli ktoś ma instrukcje obsługi do pilota uniwersalnego silvercrest rch7s52 w jezyku polskim z góry dziekuje prosze o przeslanie na maila mpiskorz6(malpa)wp.pl

0
  • #6 24 Lis 2009 19:40
    leon394
    Poziom 10  

mam logitech programuje sie 8 uzadzen . podpinamy do neta i po koleij wpisujemy symbole swoich uzadzen ma wyswietlacz podswietlenie dlamnie bajera super polecam

2
  • #7 05 Gru 2009 18:06
    nick noname
    Poziom 1  

A czy ktoś może mi podać kod do odtwarzacza DVD Manta Lord DVD-031, bo niestety nie ma na liście kodów a pilot sam nie znajduje. Z góry dziękuję.

1
  • #8 02 Lis 2012 20:07
    sebus111122
    Poziom 1  

potrzebuje kodu do telewizora lg bo zguniłem książke z kodami

1
  • #9 03 Lis 2012 04:47
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Wykopaliska!
    Pilot uniwersalny Silver Crest typ RCH7S52

-2