Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia N73, lampa b造skowa 鈍ieci

MisiekGSM 08 Oct 2008 09:46 3867 6
    MisiekGSM
    Level 10  
    Witam, dostalem przed chwileczka nokie N73 problem jest takie ze lampa b造skowa po wy陰czeniu aparatu czy jego zasunieciu ca造 czas 鈍ieci?? Wiem ze pewnie na poczatek to oprogramowanie pasowa這 by zmieni ale narazei niezabieram sie za to bo widze ze klient ma jakies info na telefonie.. jest cos od czego mozna zaczac??
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj siza darmo
    kubi_b
    Level 18  
    tak
    sprawdz czy tell byl zalany
    jesli byl to moze kompanie pomoze
    MisiekGSM
    Level 10  
    tel jest faktycznie po zalaniu juz p造te wyczy軼i貫m i sobie schnie zobaczymy jak wyschnie co z tego bedzie.
    MisiekGSM
    Level 10  
    Po d逝gim czasie i skutecznym czyszczeniu telefon smiga;]
    kilerek_2007
    Level 11  
    a powiedzcie mi panowie czy n95 po zalaniu te moze dzia豉 tzn czy jest mozliwo軼 naprawy? bo nikt tego nie chce zrobic a dodam 瞠 tel moczy sie z 5 minut w basenie...
    pozdrawiam:)
    Adrian_1591
    Level 28  
    A mogliby軼ie mi powiedzie w jaki spos鏏 jest przeprowadzana taka kapiel czyszcz帷a? Wod destylowana czy jak ,bo jestem jaskrawo zielony i nie mam poj璚ia :/
    eslodowy
    Level 31  
    Czy軼i si w wanience ultrad德i瘯owej, te co s na alledrogo to takie hobbystyczne, bardziej profesjonalne kosztuj sporo i robi je firma np. ultron. Zasada dzia豉nia jest taka sama, ciecz w wannie jest wprawiana w drgania za pomoc ultrad德i瘯闚, dzi瘯i czemu wyp逝kuje si brud, osad, pozosta這軼i lutownicze spod uk豉d闚 na p造cie g堯wnej. Do mycia stosuje si najcz窷ciej alkohol - izopropanol, z uwagi 瞠 szybko odparowuje. Zale積ie od zabrudzenia, elementu jaki chcemy/ i z czego chcemy wyczy軼i mo積a wla wszystko. Tylko do telefon闚 i p造t zasadniczo stosuje si izopropanol. P騧niej trzeba p造tk dobrze wysuszy. Trzeba pami皻a, 瞠 pewne p造ty g堯wne, maj bardzo czu貫 elementy, na wilgo, np mikrofon cyfrowy i takie mycie zazwyczaj ko鎍zy jego 篡wot.