Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Outlook Express - problem z hasłam!

Michal_O 07 Mar 2004 18:17 1130 7
    Michal_O
    Level 15  
    Witam.

Outlook Express 6 i Windows XP.
    Po skonfigurowaniu konta pocztowego, po wpisaniu hasła Outlook Express nie zapamiętuje go pomimo włączonej opcji

Zapamiętaj hasło.

O dziwo dzieje sie to TYLKO na loginie Administrator 8O 8O 8O na innym wszystko jest ok. :?:

Outlook Express - problem z hasłam!
    esiox
    Level 21  
    nie zapomnij ze jeżeli zaznaczyłeś opcje "Server wymaga uwierzytelnia"klikasz na ustawienia zaznaczasz opcje "załoguj używając” wpisujesz login oraz hasło i znowu zaznaczasz "zapamiętaj hasło"i zatwierdzasz ok. .Jeżeli to nadal nic nie da to jest możliwe ze serwer w chwili obecnej jest nie czynny lub jest jakaś inna awarja z pocztą jak to czasem bywa np.na onecie
    MCbx
    Level 28  
    Miałem to samo na OE 6 i Win98SE. Samo przeszło. Jeszcze dobrego hasła nie akceptowało.
    Janek 75
    Level 13  
    Witam!
    Miałem kiedyś podobny problem. Rozwiązałem go w ten sposób że podczas konfiguracji tego konta u Outlook-u wpisałem je bez hasła. następnie wyłączyłem program pocztowy i ponownie go załączyłem. Zacząłem odbierać pocztę, Outlook poprosił mnie o hasło wpisałem i zapamientał je. Potem było wszystko ok.
    Wydaje mi się że to było konto na onecie
    pozdr.
    pio77
    Level 12  
    po pierwsze do zrzutu ekranu nastepnym razem polecam Ctr+Shift+PrScr = zrzut tylko aktywnego okna. po drugie to wynika, ze cos jest namieszane w rejestrze windozy. sprobuj czy to sie bedzie dzialo na innym profilu z uprawnieniami administratora. jak tak przewertuj porady na stronie M$, pogrzeb w rejestrze, albo po prostu zrob uaktualnienie systemu przez siec z naciskiem na poprawki do Outlooka. Albo zainstaluj innego klienta poczty, albo ciagle wklepuj recznie haslo, albo, albo.....o kurde rozwiazan jest tysiace :lol:
    Michal_O
    Level 15  
    Janek 75 wrote:
    Witam!
    Miałem kiedyś podobny problem. Rozwiązałem go w ten sposób że podczas konfiguracji tego konta u Outlook-u wpisałem je bez hasła. następnie wyłączyłem program pocztowy i ponownie go załączyłem. Zacząłem odbierać pocztę, Outlook poprosił mnie o hasło wpisałem i zapamientał je. Potem było wszystko ok.
    Wydaje mi się że to było konto na onecie
    pozdr.

Zrobiłem tak..i to samo!!!
    Na innym loginie wszystko jest OK, tylko na loginie Administrator nie zapamiętuje hasła!
    pio77
    Level 12  
    ZAHYR wrote:
    pio77 wrote:
    po pierwsze do zrzutu ekranu nastepnym razem polecam Ctr+Shift+PrScr = zrzut tylko aktywnego okna.

zrzut aktywnego okna = alt+shift+PrScr :)

dobra skończmy ten temat bo tak naprawde ZAHYR zrzut aktywneho okna to : Ctrl+Alt+PrScr... :lol: