Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 1018 - zapala się zielona dioda i tyle

SlawkoB 09 Paź 2008 20:13 2515 7
  • #1 09 Paź 2008 20:13
    SlawkoB

Poziom 12  

Witam

Czy miał ktoś juz taki przypadek jak w temacie, wg mnie to szlak trafił formater.

Podnosząc klape i zamykając silnik kręci , testuje się drukarka ale nic poza tym się nie dzieje.

Pozdrawiam

0 7
  • #2 10 Paź 2008 13:29
    laserjack

Poziom 31  

Może Masz rację, ta drukarka nie ma nawet engine testu, aby to sprawdzić.

0
  • #3 10 Paź 2008 13:52
    slajas
    Poziom 21  

witam co znaczy że nic sie nie dzieje rozumiem że nie chce drukowac z kompa jesli tak to czy zmieniałes kabel usb instalowałes na innym kompie

0
  • #4 10 Paź 2008 15:06
    pitbaw
    Poziom 21  

Zainstaluj na nowo sterowniki. Wymień kabel USB najlepiej na kabel od neostrady. Jeżeli nie masz to kup USB ekranowany o długości 1m !!! Najlepiej 32V. Ja kupiłem kilka sztuk różnego rodzaju.... 120V 32V itp... Walczyłem z takim tematem kilka godzin, ale dopasowałem odpowiedni kabel i jest OK. Możesz zadzwonić do wsparcia technicznego HP. Powiedzą to samo.

0
  • #5 10 Paź 2008 22:24
    SlawkoB

Poziom 12  

Witam, opisze dokładniej:

1. drukarka działała ponad rok poprawnie
    2. pare dni temu zaczeły się problemy
    3. włączam ją z tyłu
    4. zapala się dioda zielona
    5. kręci silnik
    6. czyli niby ok, przetestowała się i czeka na zadanie drukowania
    7. daje drukuj - nic
    8. otwieram klape - powinna pomarańczowa dioda się zapalić
    9. niestety nie zmienia się stan sygnalizacji poprzez diody - pali się cały czas zielona dioda - a przecież jest otwarta klapa
    10. zamykam klape - silnik kręci - zielona dioda jak się swieciła tak świeci, nawet nie mignie
    11. i tak w kółko

to na pewno wina formatera , w 1200 tak samo było , podmieniłem formater i ruszyła

0
  • #6 11 Paź 2008 12:04
    slajas
    Poziom 21  

witam ja ma w domu hp 1018 i po otwarciu klapy tak samo pali sie zielona lampka (wcześniej tego nie sprawdzałem)i drukarka działa zacznij od kabla i zainstaluj ja na innym kompie bedziesz miał przynajmniej jakieś rozeznanie w sytuacji

0
  • #7 12 Paź 2008 12:53
    chyzio
    Poziom 14  

SlawkoB napisał:
    Witam, opisze dokładniej:
    8. otwieram klape - powinna pomarańczowa dioda się zapalić

To akurat nie jest prawdą dioda sygnalizacyjna nie zmienia koloru po otwarciu klapki. Może tylko druk wstrzymany jest we właściwościach drukarki albo wystarczy ją przeinstalować albo najpierw zobaczyć czy nie jest offline czyli po prostu odłączona albo uszkodzony kabel usb ?

0
  • #8 21 Mar 2009 21:16
    SlawkoB

Poziom 12  

poleżała na półce i teraz działa :), kontrolki świrują jak świrowały ale działa :)

0
  Szukaj w 5mln produktów