Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kłopot z kierownicą do komputera

rswd 10 Oct 2008 14:46 2481 6
 • #1
  rswd
  Level 2  
  Otóż miałem problem a teraz mam jeszcze większy. Kierownica podczas grania sama wciskała guziki itp, kolega poinformował mnie abym przemył płytkę od sterowania w kierownicy denaturatem tak też zrobiłem, ale po ponownym włączeniu kierownica nie reaguje, guziki nie działają, podczas skręcania też 0 reakcji. Zauważyłem dzisiaj, że na tej płytce są jakieś zacieki, drobinki, czy one mogą być powodem nie działania kierownicy?
  [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
 • #2
  abracham21
  Level 15  
  Zobacz w panelu sterowania opcje kontrolery gier i przetestuj wszystkie klawisze. Może być też problem ze sterownikami. :)
 • #3
  rswd
  Level 2  
  To nie ten problem, to sprawdziłem w pierwszej kolejności.
  Nie działa nawet klawisz od zmiany trybu pracy kierownicy, więc tu nie oprogramowanie padło tylko kłopot sprzętowy jest.
 • #4
  abracham21
  Level 15  
  Może ją rozkręć i zobacz czy styki nie są zabrudzone a nie daj Boże mokre.
 • #5
  pudryssek
  Level 21  
  A robił kolega kalibracje w kontrolerach gier w panelu sterowania? Osobiście przy co drugim uruchomieniu muszę to robić z moją bo za każdym razem jest inaczej.. Trwa to może minutę ale zawsze pomaga na przesunięcie osi.
 • #6
  Damian_x
  Level 18  
  Kalibracja nie pomoże, bo nawet bez tego powinna reagować. Skoro kolega wcześniej grał, to można się domyśleć, że robił kalibrację.
 • #7
  badmaxi
  Level 1  
  Witam ;) jestem nowy i mam problem z kierownicą :/Otóż
  Gdy włączam grę [HAULIN] To kierownica sama dodaję sobie gazu :/ gdy skręcam sama gazu dodaję a i jeszcze jedna pdopowiedz GAZ mam na przyciusku od kierownicy.Ja na niej normalnie grałem !
  Gdy skręcę to sama gazu dodaję :( Proszę o szybką odpowiedz ;)

  Rozkręciłem kierownicę przeczysciłem wszystko i dalej do samo odinstalowałem grę i dalej to samo odinstalowałem stery i zainstalwałem dalej to samo prozę o pomoc !