Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kłopot z kierownicą do komputera

rswd 10 Oct 2008 14:46 2481 6
    rswd
    Level 2  
    Otóż miałem problem a teraz mam jeszcze większy. Kierownica podczas grania sama wciskała guziki itp, kolega poinformował mnie abym przemył płytkę od sterowania w kierownicy denaturatem tak też zrobiłem, ale po ponownym włączeniu kierownica nie reaguje, guziki nie działają, podczas skręcania też 0 reakcji. Zauważyłem dzisiaj, że na tej płytce są jakieś zacieki, drobinki, czy one mogą być powodem nie działania kierownicy?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    abracham21
    Level 15  
    Zobacz w panelu sterowania opcje kontrolery gier i przetestuj wszystkie klawisze. Może być też problem ze sterownikami. :)
    rswd
    Level 2  
    To nie ten problem, to sprawdziłem w pierwszej kolejności.
    Nie działa nawet klawisz od zmiany trybu pracy kierownicy, więc tu nie oprogramowanie padło tylko kłopot sprzętowy jest.
    abracham21
    Level 15  
    Może ją rozkręć i zobacz czy styki nie są zabrudzone a nie daj Boże mokre.
    pudryssek
    Level 21  
    A robił kolega kalibracje w kontrolerach gier w panelu sterowania? Osobiście przy co drugim uruchomieniu muszę to robić z moją bo za każdym razem jest inaczej.. Trwa to może minutę ale zawsze pomaga na przesunięcie osi.
    Damian_x
    Level 18  
    Kalibracja nie pomoże, bo nawet bez tego powinna reagować. Skoro kolega wcześniej grał, to można się domyśleć, że robił kalibrację.
    badmaxi
    Level 1  
    Witam ;) jestem nowy i mam problem z kierownicą :/Otóż
    Gdy włączam grę [HAULIN] To kierownica sama dodaję sobie gazu :/ gdy skręcam sama gazu dodaję a i jeszcze jedna pdopowiedz GAZ mam na przyciusku od kierownicy.Ja na niej normalnie grałem !
    Gdy skręcę to sama gazu dodaję :( Proszę o szybką odpowiedz ;)

Rozkręciłem kierownicę przeczysciłem wszystko i dalej do samo odinstalowałem grę i dalej to samo odinstalowałem stery i zainstalwałem dalej to samo prozę o pomoc !