Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bosch wfl 1607 nie grzeje wody dlugie czasy prania

ketiw 11 Paź 2008 19:44 3309 7
  • #1 11 Paź 2008 19:44
    ketiw
    Poziom 10  

witam
    Jak i gdzie dostac sie do grzalki bo u mnie objaw identyczny: pralka na wybranym programie pierze ok 2-3 dluzej niz normalnie a jak dotkne drzwiczki to zimne (nie grzeje wody) gdzie jest grzalka i jak ewentualnie sie do niej dostac i jak ja sprawdzic (mam miernik elektroniczny) ewentualnie jaki symbol oznaczenia ma ta grzalka
    z gory wielkie dzieki

• #2 11 Paź 2008 20:19
    Andrzej G
    Specjalista AGD

Grzałka jest montowana z przodu. Musisz więc zdjąć przednią ściankę, a dojdziesz do grzałki.

• #3 11 Paź 2008 20:27
    ketiw
    Poziom 10  

czyli z przedniego panelu odkrecam 2 boczne sruby i go sciagam i mam na wierzchu grzałke? te pokretla od programatora zostaja czy sie je sciaga?

• #7 13 Paź 2008 21:18
    ketiw
    Poziom 10  

dzieki wszystkim za pomoc grzalka wymieniona i pralka grzeje....tylko przy zakupie grzalki w sklepie sprzedawca sprzedal mi grzalke bez czujnika powiedzial ze moge przelozyc ze starej grzalki czujnik...i mam pytanie czy te czujniki sa jakos sparowane z grzalkami czy nie...bo wydaje mi sie ze teraz pralka grzeje i pierze tylko dluzej trwa program..jak to jest dzieki z info

• Pomocny post
    #8 13 Paź 2008 21:34
    schnauzerman
    Specjalista AGD

Czujka NTC powinna w temperaturze ok 20 stopni mieć 6,5kΩ, jeżeli tak jest to wszystko ok.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME